Acer SA220Qbid Monitör görüntü kasma sorunu

dogukankurnaz

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisliği
Merhabalar Acer SA220Qbid 21.5" monitörüm var fakat çok canımı sıkan bir problemle karşı karşıyayım. Kişisel bilgisayarım HP 15-BC001NT
i7-6700HQ 16 GB 2 TB + 128 GB SSD GTX 960M 15.6"
Windows 10 kullanıyorum monitöre bağladığımda başlat menüsüne tıklandığında kasarak açılıyor kartlar kasarak açılıyor wifi sembolüne basınca kasarak açılıyor ses sembolüde kasarak yukarı çıkıyor. Monitörü çıkarttığımda böyle bir sorun olmadı. HDMI-HDMI kablosunu kullanıyorum kutusunun içinden vga kablosu çıktı. Dönüştürücü ile daha denemedim ama sorun sizce nerde?

Aynı monitöre sahibim, monitörün sürücüleri güncel mi ? Aynı sorunu güncellemeden önce yaşamıştım. Güncel ise kaldırıp tekrar yükleyin.

Merhaba o nasıl olacak? Ben hiçbir sürücü yüklemedim hala monitör driverleri mi var?
VGA Kablosu ile denedim sonuç aynı bilgisayarımın kaldıracağını düşünüyorum bu kadar hafif işleri neden kasma yapıyor çözemedim.

Son düzenleme:
Merhaba o nasıl olacak? Ben hiçbir sürücü yüklemedim hala monitör driverleri mi var?
VGA Kablosu ile denedim sonuç aynı bilgisayarımın kaldıracağını düşünüyorum bu kadar hafif işleri neden kasma yapıyor çözemedim.
Ekran Alıntısı.PNG

Gelişmiş görüntü ayarlarından bu sekmeleri takip edebilirsin.
Ekran Alıntısı.PNG

Gelişmiş görüntü ayarlarından bu sekmeleri takip edebilirsin.
Güncel değil ise güncelleştir, güncel ise kaldır ve tekrar yükle.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı