Acer servis laptop tamiri için benden 41 bin lira istedi

Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 2 hafta önce kırılan Acer laptop mu servise göndermiş idim bugün merakımdan bir Acer servisi aradım ve benden 41 bin TL istendi. Tabii ben de olarakdan o fiyata sıfır PC alabilecekken bunu niye tamir edeceğimi sordum ve laptopun bana geri dönmesi için talepte bulundum bir şarj söketi bozuk eğer nasıl tamir ediliyorsa yazabilir mi? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. 2 hafta önce kırılan Acer laptop mu servise göndermiş idim bugün merakımdan bir Acer servisi aradım ve benden 41 bin TL istendi. Tabii ben de olarakdan o fiyata sıfır PC alabilecekken bunu niye tamir edeceğimi sordum ve laptopun bana geri dönmesi için talepte bulundum bir şarj söketi bozuk eğer nasıl tamir ediliyorsa yazabilir mi? Teşekkürler.
Bir dakika, şarj soketi için 41.000TL mi istediler cidden?

Mahallede bilgisayarcı varsa onlar bile yapar bunu kral. Hatta daha önce notebook açtıysan kendin bile yapabilirsin internetten ürünü kendin al Max 500 600 TL'dir güç soketi

Bir dakika, şarj soketi için 41.000TL mi istediler cidden?

Çalışan cihaz, anakart sağlam, sadece şarj girişi için 41000 ne demek!
1000 lirayı geçmez tamiri.

Şarj soketiniz nasıl bozuldu? Merak ettim sadece.

Kırılan laptop yazmışsın. Neresi kırıldı?

Hocalarım benim bu laptop yere düştü şarj kablosu takılı iken şarj söketi bozuldu benim laptop da şarj söketi direkt olarak anakart a bağlı tabii bu kansızlar anakart a 25 bin kasadaki 2 plastik için de 16 bin TL istiyorlar, hani maksimum olmaz ise anakarta manuel olarak bir düzenek kurar sarkıtır oradan şarj ederim yapacak bir şey maalesef Türkiye de yaşamak gerçekten zor.

Ayrıyeten merak ederseniz model de Acer Aspire 3 A315-58G

Yeni konular

Geri
Yukarı