Acer servisi ekran hatasını karşılar mı?

mühendis52

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Nitro 5 serisi Gaming laptop kullanıyorum. Sanırım ısınmasından kaynaklı son 2-3 gündür nadiren de olsa Alt Tab atarken ekranda değişiklikler oluyor. Fotoğraftaki ilk kez oldu ondan öncesinde daha küçük basit şekilde oluyordu. Acer'e mesaj attım, gönderin bakalım dediler. Garanti hangi sorunları kapsar bilen varsa yazabilir mi? Laptopum henüz 6-7 aylık böyle bir sorunla karşılaşmak vize döneminde gerçekten üzdü.

Nh. Q6zey. 002.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    2 MB · Görüntüleme: 28
Merhaba, Nitro 5 serisi Gaming laptop kullanıyorum. Sanırım ısınmasından kaynaklı son 2-3 gündür nadiren de olsa Alt Tab atarken ekranda değişiklikler oluyor. Fotoğraftaki ilk kez oldu ondan öncesinde daha küçük basit şekilde oluyordu. Acer'e mesaj attım, gönderin bakalım dediler. Garanti hangi sorunları kapsar bilen varsa yazabilir mi? Laptopum henüz 6-7 aylık böyle bir sorunla karşılaşmak vize döneminde gerçekten üzdü.

Nh. Q6zey. 002.
Hocam bu ekran bana çok tanıdık geliyor. MSI Afterburnerde veya başka bir OC programında OC ayarını kaçırınca bu görüntü oluyor. Bendede olmuştu OC yaptıysanız geri çekin.

Hocam bu ekran bana çok tanıdık geliyor. MSI Afterburnerde veya başka bir OC programında OC ayarını kaçırınca bu görüntü oluyor. OC yaptıysanız geri çekin.
Hayatım boyunca hiçbir bilgisayarda overclock yapmadım ne alaka?
Şimdi şöyle ki screenshot alındığında öyle bir görüntünün çıkması ilginç geldi bana. Tabii ki %100 kullanıcı hatası denmeyebilir ama bana öyle denir gibime geliyor.
Teknik servise mesaj attığımda kullanıcı kaynaklı değilse biz karşılıyoruz dediler driverları güncelledim şuan aynı hatayı almaya çalışıyorum da henüz karşıma çıkmadı

Hocam bu ekran bana çok tanıdık geliyor. MSI Afterburnerde veya başka bir OC programında OC ayarını kaçırınca bu görüntü oluyor. Bendede olmuştu OC yaptıysanız geri çekin.
Afterburneri sadece sıcaklık değerleri göstermesi için kullandım.Ayarları sıfırlamak için programı kaldırmak dışında başka bir yöntem var mı?

Geri
Yukarı