Acer Swift 3 için 350 TL SSD-HDD önerisi

30 TL aşıyor. Ama 120 GB almaya değmez o fiyatlara. Çıkmaya çalışın.

Gigabyte 240GB 500-420MB/s SSD (GP-GSTFS31240GNTD) Gigabyte 240GB 500-420MB/s SSD (GP-GSTFS31240GNTD) : Amazon.com.tr: Elektronik
Amazon'da varmış aynı fiyata, satıcı da doğrudan Amazon.

Son düzenleme:
Windows mu kurucan.
Ne için kullanıcaksın oyun mu Windows mu deli olacağım ya.
Oyun hocam Windows var zaten
Teşekkürler hocam

Hocam peki bildiğiniz HDD lee var mı kaliteli olsun ve HDD'ler ucuz diye biliyorum bir tık daha ucuz olsun.

Son düzenleme:
Çok da farklı değil fiyatları. 1 TB 2.5 inç HDD 532 TL. Üstelik 5400 RPM. Zaten bir SSD'niz varsa ve sadece oyun içinse aradaki farkı koyup 1 TB depolama çözümü alabilirsiniz. Ama bütçenizi ciddi aşıyor.

Çok da farklı değil fiyatları. 1 TB 2.5 inç HDD 532 TL. Üstelik 5400 RPM. Zaten bir SSD'niz varsa ve sadece oyun içinse aradaki farkı koyup 1 TB depolama çözümü alabilirsiniz. Ama bütçenizi ciddi aşıyor.
Hocam zaten SSD var şöyle 256 gb veya 512 gb bir HDD varmı SSD fazla pahalı ben bu bütçeyi maksimum için verdim ben alana kadar tekrar zam gelir

Hocam zaten SSD var şöyle 256 gb veya 512 gb bir HDD varmı SSD fazla pahalı ben bu bütçeyi maksimum için verdim ben alana kadar tekrar zam gelir
2. el HDD en mantıklısı. 1 TB 2. el HDD bulursunuz 250 civarına. Ama 2.5 inç olmasına dikkat edin.

Geri
Yukarı