Acer Swift 3 laptop iyi mi?

Eo_Aubameyang

Decapat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Öğrenci olduğum için işimi görebilecek temel bir laptop arıyorum ama bütçem 5k. Zaten elimde gayet iyi bir oyun PC olduğu için Acer Swift 3 aldım. Ryzen 3 4300U nasıl bir işlemcidir sizce? Civizilation tarzı bir oyunu rahatlıkla açabilir mi?
Ek olarak 256 GB SSD var bölmeye gerek var mıdır?

İyi günler arkadaşlar. Öğrenci olduğum için işimi görebilecek temel bir laptop arıyorum ama bütçem 5k. Zaten elimde gayet iyi bir oyun PC olduğu için Acer Swift 3 aldım. Ryzen 3 4300U nasıl bir işlemcidir sizce? Civizilation tarzı bir oyunu rahatlıkla açabilir mi?
Ek olarak 256 GB SSD var bölmeye gerek var mıdır?

İşlemci butcesine gore iyi. Bahsettigin oyunlari acar.

Sadece 1 soruna cevap verebileceğim; Diski bölmeye gerek yoktur. Tek parça halinde daha rahat kullanırsınız. Ama çift işletim sistemi kurmak gibi şeyler yapmak isterseniz daha sonra 2. bir disk bölümü oluşturabilirsiniz Disk yönetimi üzerinden.

Hocam 3-4 aydır kullanıyorum. Hani ürün tam öğrenci ve iş için üretilmiş. Hafif ve batarya performansı gayet iyi. İşlemcisi giriş seviye oyunlarda yeterli. Bu ürünün bence tek eksiği bellek artırımı yapılamaması. Onun haricinde gayet iyi bir ürün.

Yeni konular

Geri
Yukarı