Acer Swift 3 R5 4500U vs R3 4300U

Bütçe
6200-6300

YILSUK11

Kilopat
Makaleler
1
Selam arkadaşlar, yaklaşık 6200 TL bütçem var, internette gezmek ve nadir de olsa video kurgu yapmak için bir laptop arıyorum. Bilgisayardan beklentilerime gelince kesinlikle IPS ekran ve minimum 1920x1080 çözünürlükte olmalı. Acer Swift 3 modeli hoşuma gitti, sizce Ryzen 3 olan versiyonu mu daha mantıklı yoksa Ryzen 5 olan versiyonu mu bir türlü karar veremedim. 1300 TL daha verip Ryzen 5 4500U almak mantıklı mı?
Bu arada illa bu bilgisayarı alacağım diye bir şey yok. Daha mantıklı önerileriniz varsa bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer verebiliyorsanız verin bence. Ben 4500U olan modelini kullanıyorum ve çok memnunum. O bütçede daha iyi cihaz yok zaten. Alabilecekken daha iyisini almak her zaman daha iyidir.
Doğru söylüyorsunuz almışken en iyisini almak gerek zaten uzun vadeli kullanacağım. Hocam bide size sorum olacak. Oyun oynamadan günlük kullanımda şarjı ortalama kaç saat gidiyor ?

Doğru söylüyorsunuz almışken en iyisini almak gerek zaten uzun vadeli kullanacağım. Hocam bide size sorum olacak. Oyun oynamadan günlük kullanımda şarjı ortalama kaç saat gidiyor ?
Açıkçası ben tamamen video izleyip, internette gezdim. Dengeli modda iken 11 saate kadar pil süresi aldım. Ama bu süre oyun oynarken 3 saate kadar düşüyor tabii. Özetle pil performansını çok beğendim.

Yeni konular

Geri
Yukarı