ACER Swift 3 Sf314-42 şarj sorunu

mar00n

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. ACER Swift 3 Sf314-42 bilgisayarım için Xiaomi 3 Pro 20.000 MAH 45W Powerbank satın aldım. Normalde elimde 2 adet powerbank olmasına rağmen, Type-C c çıkışları olmadığı için masraf ettim ve bu powerbank ile şarj etmek istedim. Powerbank bugün elime ulaştı. Heyecanla şarjını doldurdum ve daha sonra laptopa takıp deneyince sonuç hüsran oldu çünkü şarj etmiyor. Telefonları şarj etmesinde sorun yok. Hızlı şarj çalışıyor fakat bilgisayarımı şarj etmiyor. Bu modelin bir çok dizüstü bilgisayarı şarj edebildiğini okudum. Macbook Pro'ları bile şarj ediyor fakat benim bilgisayarımda işe yaramadı maalesef.

Elimde UGreen 100W şarj destekleyen Type-C kablo mevcut. Normalde de bu kablo ile şarj ediyorum bilgisayarı. Normalde şarj ettiğim adaptör UGreen 65W adaptör. Powerbank 45W. Şarj etmesi gerekmez mi? Bilgisayar üzerinde yapmam gereken bir ayar mı var acaba? Yardımlarınızı bekliyorum.

Aldığım powerbank: https://www.hepsiburada.com/xiaomi-...j-cihazi-45w-p-HBV00000IWKO6?magaza=Enindirim

Normalde bilgisayarı şarj ettiğim adaptör: Ugreen Gan X 65W 3 Type-C PD ve USB Hızlı Şarj Cihazı

Elimdeki kablo: Ugreen Type-C to Type-C 100 W Hızlı Şarj ve Data Kablosu 2 Metre : Amazon.com.tr: Müzik Enstrümanları ve DJ

Son düzenleyen: Moderatör:
Destekliyor diye biliyorum hocam. Bakma şansınız var mı
Yardım edebilecek bir arkadaşımız yok mu
Dostum internet üzerinden arıyorum ancak Acer'ın sitesi bu verilerde çok yetersiz. Eğer cihazı sıfır aldıysan dokümanlarda yazar. Ek olarak adaptörünün arkasının resmni çekip atabilir misin?
Hatta bilgisayarın altında etikette bile yazabilir bak mesela benim cihazım type c ile sadece 20V5A destekliyor. Bu da sizdeki powerbank benim cihazımda çalışmaz demek. Bu bilgiye ihtiyacımız var.

1385AB97-52EE-4388-90F0-F66AFFE3DA69.png

Yeni konular

Geri
Yukarı