Acer Swift SF314-42 laptop alınır mı?

Sağ olun hocam. Bütçemi yettirebilirsem alırım. Olmazsa benim attığım o modeli alırım. İşimi görür en azından. Zaten ilk kez PC'm olacak.

Hocam, cezalı idim yazamadım. Ne yapın edin 4500U Aspire laptopu alın. En iyisi o olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
4300U ile arasındaki fark nedir? Fazla mı? Ve 3700U.

4500U CPU ve GPU gücü olarak daha güçlü. 3700U'dan ise CPU gücü olarak daha üstün. 3. nesil Ryzen'lar da CPU gücü düşük. GPU olarak tam hatırlamıyorum yanlış bilgi ver miyim ama aynı güçtelerdi sanırım. Ayrıca 4500U 3700U'dan az ısınıyor.

4500U CPU ve GPU gücü olarak daha güçlü. 3700U'dan ise CPU gücü olarak daha üstün. 3. nesil Ryzen'lar da CPU gücü düşük. GPU olarak tam hatırlamıyorum yanlış bilgi ver miyim ama aynı güçtelerdi sanırım. Ayrıca 4500U 3700U'dan az ısınıyor.
Tamam hocam. Ama bütçem yetmezse benim seçtiğim laptopta iyi değil mi?
NVMe SSD yeri var, ekstradan Sata 3 HDD veya SSD'de takabilirsin ve RAM yükseltmesi de yapabilirsin attığım modelde.
Hocam bu seçtiğim laptop iyi mi? İşlemcisi mükemmel. Yalnızca kasanın alt tarafının malzeme kalitesi biraz kötü buldum. https://www.epey.com/go/285166408/1

128 arttırılamıyor mu?

Boş slot yok diye biliyorum. Yani içindekini çıkarıp yerine takabilirsiniz ama bunun için servise yollamalısınız. Servise yollamazsanız Acer garanti bozuyor.

Geri
Yukarı