Acer Swift SF314-42 laptop fiyatı 4198,99₺

Bütçe
4200₺
Saolun hocam bir şey daha soracaktım. RAM'ler Dual chanell mi?
Dual channel olması gerek.
Geçmiş olsun 5300 olmuş. Allah'tan aksam üzeri sipariş verdim. Bu fiyata bir daha böylesi zor gelir maalesef.

Hayırlı olsun, stok bittiği için bu fiyatlara çıkardı yan marka satıcılar maalesef :/ Öncesinde Hepsiburada satıyordu şimdi malesef Ada Teknoloji adlı bir mağaza satıyor fiyat bu yüzden uçtu.
STOK YENİLENMİŞ 4200TL https://www.hepsiburada.com/acer-sw...-hseey-006-p-HBV000014RSQD?magaza=Hepsiburada

Son düzenleme:
Hepsiburada harekete geçmiş olacak ki :

1608829265419.png

Bugün öylesine Hepsiburada'da dolaşırken karşıma çıkan Ultrabook'u herkese göstermeliyim diye düşündüm. Çünkü bu dönemde, bu fiyat muazzam.

4198,99 ₺ Fiyat'ı var ve gayet iyi bir utrabook.

Sistem:

İşlemci: Ryzen 3 4300U.
Ekran kartı: Radeon Graphics.
RAM: 8 GB (3200MHz)
Depolama: 128 GB M.2.

Depolama yükseltilebilir 256 GB, 512 GB M.2 takılabilir. Bu ürünün 256 GB olan versiyonunu 2 ay önce 5800₺ gibi abartılı bir fiyata satın almıştım şu an kendime kızıyorum.
M2 SSD mi üzerindeki? Bu konuda emin misiniz?

Biraz moralinizi bozayım. 2019 Mart ayında 2500U ve harici Radeon 540 bilgisayarı 2800TL almıştım. Şimdi bu fiyata ve haricisiz depolama düşük biligisayar 4k'dan aşağısı yok. Ülke olarak zenginiz galiba paraları saçıyoruz.

bu urune nv m2 upgrade edılebılır tamam ... pekı arkadaslar 2,5 sata ssd takılabılıyor mu emın olamadım pek. bırkac vıdeo ızledım hep nvm2 yukseltmesı... ben 2,5 sata alıcam bataryanın sol alt tarafının yanında bır yer var gıbı ama ama ama acer nıtro sÖkmustum ona aynı soyledgım yerden takmıstım buna bır turlu emın olamadım vıdeolardan da..

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı