Acer teknik servisi RAM Yükseltme Sırasında Sisteme Zarar Verir Mi?

Koskoca teknik servis niye zarar versin RAM takarken?
hayatında hiç sorun yaşamadığın için sana mantıksız gelebilir büyüdükçe fikrin değişir
Şikayet siteleri gerçekten hiç memnun değil. Ama arıza için ben sadece depolama ve RAM eklemesi yaptıracağım. Olmadı buradan ben kargolarım onlar da takıp kendi kargolarına verirler. Göndermeden önce 1-2 video fotoğraf alırsam bir sıkıntı çıksa bile haklı olduğum için bir şey olmaz sanırım.
iyice paketle ups ile yolla evraklarını al video fotoğraf çekersin için rahat eder. süreçten yana ben sorun yaşamadım

Hayatında hiç sorun yaşamadığın için sana mantıksız gelebilir büyüdükçe fikrin değişir

İyice paketle UPS ile yolla evraklarını al video fotoğraf çekersin için rahat eder. Süreçten yana ben sorun yaşamadım

Zaten kolay bir işlem yapıp iyi paketleyip yollarlar umarım. UPS dışında anlaşmalı kargoları var mı? Fotoğraf ve video da alayım kanıt olarak kullanırım bir şey olursa da umarım iş o kadar uzamaz bu kadar basit bir işlem için.

Hayatında hiç sorun yaşamadığın için sana mantıksız gelebilir büyüdükçe fikrin değişir

İyice paketle UPS ile yolla evraklarını al video fotoğraf çekersin için rahat eder. Süreçten yana ben sorun yaşamadım

Evet ben biraz büyüyüp geleyim, hey Allah'ım ne acayip insanlar yaratıyorsun.
Zaten kolay bir işlem yapıp iyi paketleyip yollarlar umarım. UPS dışında anlaşmalı kargoları var mı? Fotoğraf ve video da alayım kanıt olarak kullanırım bir şey olursa da umarım iş o kadar uzamaz bu kadar basit bir işlem için.
Müşteri memnuniyeti için zararını karşılarlar zaten.

Hocam bilgisayarım gitti perşembe günü ellerindeydi birisi teslim almış. Hala işleme almamışlar herhalde sitelerinde ıd girdiğimde bulunamadı diyor. Kaç günde takıp yollarlar ben cuma cumartesi pazara geldi diye gecikmişlerdir sanıyordum, sizinki ne zaman işleme alındı ne zaman kargolandı bilgileri nereden alabilirim?

Hocam bilgisayarım gitti perşembe günü ellerindeydi birisi teslim almış. Hala işleme almamışlar herhalde sitelerinde ıd girdiğimde bulunamadı diyor. Kaç günde takıp yollarlar ben cuma cumartesi pazara geldi diye gecikmişlerdir sanıyordum, sizinki ne zaman işleme alındı ne zaman kargolandı bilgileri nereden alabilirim?
Dostum selam servisten geldi mi acaba bilgisayarın ? Bende acer predator almayı düşünüyorum da daha önce casper serviste sıkıntı yaşadığım için diğer servis yorumlarını cidden önemsiyorum. Bilgisayarın geldiyse memnun kaldın mı ya ha herhangi bir sorun yaşadın mı ?

Dostum selam servisten geldi mi acaba bilgisayarın ? Bende acer predator almayı düşünüyorum da daha önce casper serviste sıkıntı yaşadığım için diğer servis yorumlarını cidden önemsiyorum. Bilgisayarın geldiyse memnun kaldın mı ya ha herhangi bir sorun yaşadın mı ?
Bilgisayarım elime ulaşalı 6-7 gün oluyor herhalde tam yalan olmasın. Süreç tam olarak 17-18 gün sürdü -4 gün kargo- fakat ben gönderdiğim dönem çok yoğunmuş herkes tatilde online dersi olmadığı için yollamış yani. Normalde 10-11 günde gidip geliyor. Sürece gelirsem ürüne ulaşmakta zorluk yaşamadım internetten kontrol ettim 50 saniyede bağlanıp istediğim her şeyi sorabildiğim müşteri temsilcisi derken gayet iyiydi. Bilgisayara ram ve hdd takıp test etmişler açmışlar yani çalışıyor mu sağlam mı hddyi görmüş mü diye kontrol edilmiş. Bir kağıtta geliyor yanında neler yapıldığı bilgisayarda neler olduğu vb. Acer Nitro serisi var ben de gayet memnunum. Predator de kötü çıkacağını sanmam, tek memnun kalmadığım şey ben 2.6 kiloluk paketi 5.1 kiloya kadar paketledim kat kat sardım. Onlar bana sadece bilgisayar kutusunu yolladı ondan memnun kalmadım. Birazcık paketleme yapılabilirdi fakat ups dikkatli getirmiş ve içinden çıkan sabitlemek için kullanılan plastik var sert plastik mi her neyse o gayet sağlam tutmuştu. Servise göndermekte ben de çok tereddütte kaldım ama gönderdiğim için memnunum. Servise göndermeden ya da almadan önce aklınıza takılan şeyler varsa yazabilirsiniz, ben de servisdir müşteri temsilcisi derken bi acer müşteri temsilcisi kadar bilgi sahibi oldum. 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı