Acer V Nitro 17 için soğutucu tavsiyesi

Avast

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
EEE
Merhaba bir hafta önce Acer V Nitro 17 modelini aldım.

i7 4720hq işlemci.
Nvidia GTX 860M GPU kullanıyor. Dün gece uzun süre yüksek ayarda GTA 5 oynadım. Sıcaklık 94 dereceye kadar çıktı. Sıcaklıgı görünce refleks olarak bilgisayari kokladım yanık kokuyor mu diye biraz plastik kokusu vardı. Gözüm korktu sizden ricam bana 100 150 liralik bir soğutucu önermeniz. Birde bilgisayara bir şey olmuş mu diye anlamak icin hangi testleri yapmaliyim ?

@Ali Güngör @Recep Baltaş hocam sizler yardımcı olur musunuz cihazın alt kısmı böyle oldugu için hangisi iyi olur bilemedim.

COOLER MASTER R9-NBC-U3PK-GP 3 FANLI SİYAH - Ürün Detayı

Bu fiyata keşke toplama veya MSI notebook'lara baksaydınız. Hayırlı olsun bu arada. Soğutucu işi biraz göz istiyor cihazın tabanı benimki gibi oldukça geniş bu yüzden linkteki ürün yetersiz kalabilir.

Bu fiyata keşke toplama veya MSI notebook'lara baksaydınız. Hayırlı olsun bu arada. Soğutucu işi biraz göz istiyor cihazın tabanı benimki gibi oldukça geniş bu yüzden linkteki ürün yetersiz kalabilir.
Hocam toplama kasa şansım yok üniversitede malesef. Msı laptoplara gelince bunu alma sebebim : Fiyati 3100 TL ye aldım en iyi fiyat garantisi ile. Internetten alma şansım olmadığı için MSI ve MONSTER alamadim. MSI laptoplarin magazalardaki fiyatlarida 3100 den çok yüksekti ben alırken malesef.

Acer pişmanlıktır bende kullanıyorum.
şimdilik gayet memnunum üründe zaten diğer ürünleri gibi 1500 2000 bandında bi ürün değil kalitesi hissediliyor.İnşallah sonra pişman olmam. Soruma cevabınız ne ?

Acer pişmanlıktır bende kullanıyorum.

tekrar baktım msılarada dediğim gibi arada 800 lira fark var alma şansım yoktu zaten o yüzden diyebileceğim birşey yok herkesin gücünün yettiği onun için iyidir :D

şimdilik gayet memnunum üründe zaten diğer ürünleri gibi 1500 2000 bandında bi ürün değil kalitesi hissediliyor.İnşallah sonra pişman olmam. Soruma cevabınız ne ?

tekrar baktım msılarada dediğim gibi arada 800 lira fark var alma şansım yoktu zaten o yüzden diyebileceğim birşey yok herkesin gücünün yettiği onun için iyidir :D

Tabanına göre küçük kalabilir linkteki ürün. Dediğim gibi yakından incelemek lazım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı