Acer VG240Y pbiip monitör iade sorunu

Modeli buldum ama websitede tam ad belirtilmediği için 3-4 tanesine bakmam gerekli.
Bu sorun sadece videolarda mı oluyor? Örneğin 200 FPS alabileceğiniz bir oyun açıp test eder misiniz?

Sadece videolarda, Bir oyunda ise ben hareket edince oluyor.
Oyunlar yağ gibi akıyor diyebilirim.
4K 60Hz videoda sıkıntı yok, 1080P destekli 4K videoda da sıkıntı olmuyordu.
Benim monitörüm Freesync Premium destekliyordu biraz daha bakmam gerek modeli bulup döneyim (Aslında model var ama VG240Y sadece suffixi yok).
Model bu: VG240Y Pbiip, AMD'nin websitesinde aramaya devam ediyorum.

Tamam hocam, oyunlarda bir problem olmuyorsa sorunun monitörde olmadığından eminiz. DP kablosuyla bağlantı sağlayın ve freesync aktif edin. Sorunun kaynağı kablo olabilir.

Şunları söylemeyi unuttum, modelin son eki "Pbiip" diye geçiyor ama ayarlarda "V" son eki mevcut.
1.png
2.png

İnanın iki modelde tek kapıya çıkıyor, uzun süre araştırdım. Yazılım kısmında V diye resmiyette (Üstünde veya kutusunda Pbiip adı ile...)
Nitro serisine ait...

@Silinen üye Bey, bende başta tuhaflıktan dolayı aldım :D, karlı çıkacağımı biliyordum ama ekran kartım ultrada her oyunda 165Hz vermiyor.
Bu tuhaflığı da araştırırken Technopat Forum gibi köklü bir forumda görmüştüm. Üyeleri üstünde durmamıştı ama ben farkedip aldım monitörü.

Geri
Yukarı