Acer VN7-791 Sürücü Yükleme Sırasında Hatalar

4ristocrat

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler,
Ben Yunus. Şimdi ben bilgisayarıma sizin youtube sayfanız dan izleyerek ve microsoft çalışanından yardım alarak Win10 64 SL kurdum. Kurduktan sonra benim bilgisayarımın çözülemeyen sorununa linkten ulaşabilirsiniz. (Acer Aspire VN7-791 Kasma Sorunu )
Neyse bu sorunu çözmek için win10 SL bir de böyle kurup deneyeyim dedim. Sonra Aygıt Yöneticisinden Ünlem işareti olan sekmeyi güncelledim. (Aygıt yöneticisi sekmeye sağ tık güncelle seçeneği ile). Sonra bilgisayarımı kapatıp açtım. Yeni aldığım 32 GB'lık USB'ye oyunlarımı falan atmıştım onları yükledim baktım hala aynı. Hem oyunda hem tarayıcıda, sorunda bir değişim yok. Sonra bende Acer kendi sitesinden Win 10 64 bit sürücülerinin hepsini indirdim. Fakat kurarken 17'sinin 11'inden hata aldım. Her biri farklı hatalar altta fotoğraflarda göreceksiniz ne yapmam gerekiyor? Ekran Kartı güncellemesini hem aygıt yöneticisinden hemde Nvidia sitesinden yaptım. Bu arada resimlerdeki hatalar aynen göründüğü gibi geldi. VGA Intel'in hatasında hiçbir şey yazmıyordu. Yanında ++++ bulunan sürücüler sorunsuz yüklendi. Yanında ------ bulunan sürücüler hata verdi.
Bluetooth İntel 17.1.15.png
İntel Camera 15.33.29 ve 1.4.27.png
Touchpad.png
VGA İntel 10.18.15.png
VGA Nvidia 10.18.13.png
Wireless Lan Atheros 12.0.0.102 ve 318 ve cardreader realteck ve Audio Relateck.png
Sürücüler.png
Aygıt Yöneticisi.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüleri Acer'in sitesinden kurmayacaksınız. Çoğunluğu güncel olmayan sürücülerdir.
Windows 10 otomatik olarak en güncelini yükler. Aygıt yöneticisinde uyarı gözükmüyor. Şayet uyarı veren aygıt olursa donanım kimliğini paylaşırsınız en güncel sürücüyü size veririz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı