Acer VX15 laptop modifiye

Ribozom

Kilopat
Makaleler
1
Herkese merhaba. Elimde Acer VX15 model bir laptop bulunuyor ve ben buna görüntü olarak değişiklikler yapmak istiyorum. Değişiklik dediğim ekranın arka kapağını değiştirmek, başka klavye takmak vs. ben ne yapabilirim bu laptopa? Öneri verirken bulursanız ürünün linkini verin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop klavyesi değiştiriliyor, istersen değiştirebilirsin.

Kasa olarak da boyama yapabilirsin, grafiti tarzında şeyler yapılabilir.

Klavye değişimi için:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Laptop klavyesi değiştiriliyor, istersen değiştirebilirsin.

Kasa olarak da boyama yapabilirsin, grafiti tarzında şeyler yapılabilir.

Klavye değişimi için:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sizce bu laptopa hangi renklerle boyama yapabilirim?
1584881050512.png

1584881088188.png

Benim önerim şöyle bir şey: graffiti laptop skin - Google'da Ara

Bu tür şeyler satılıyor mesela bir örnek bırakayım: Hexagon Notebook Sticker - Stickerim.com

Laptop'unuz zaten gayet iyi duruyor. Şahsen kendim boyamazdım, profesyonelce yapmadıkça çöp olur.
Şeklini bende beğeniyorum fakat kırmızı tonu rahatasız etmeye başladı beni. Aliexpress gibi sitelerden kasasının parçalarından alıp boyanabilir bence. Sizce turuncu veya yeşil yakışır mı bu kasaya? (Komple boyayacağım.)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı