Acer VX15 bilgisayarın menteşesi kırıldı

Ribozom

Kilopat
Makaleler
1
Acer pişmanlıktır. Arkadaşlar benim bu firmadan çektiğim nedir anlamıyorum hala. Daha dün akşam bilgisayarı kullanıp kapağı kapattım yattım bu sabah açmaya çalıştığımda tık tık diye sesler geldi ve en son 1 yıl önce kırılan menteşe yine kırıldı. Garanti 2 ay önce bitti. Ne yapmalıyım? Modeli Acer VX15.
IMG_20200120_074956.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşadığın bir sorun için neden acer pişmanlıktır dedin anlamadım dostum. Yeni ekran alman daha iyi olur sanırım. Menteşe tamiratını nasıl yapıyorlar yaşadığın yerde bilmiyorum ama sürekli hareketli bir parçanın tamiratı pek uzun ömürlü durmak gibi geliyor

Yaşadığın bir sorun için neden acer pişmanlıktır dedin anlamadım dostum. Yeni ekran alman daha iyi olur sanırım. Menteşe tamiratını nasıl yapıyorlar yaşadığın yerde bilmiyorum ama sürekli hareketli bir parçanın tamiratı pek uzun ömürlü durmak gibi geliyor
Çünkü bu bilgisayarla olan 4. büyük sorunum bu. Yeni ekran dışında çözüm yok mu?
Konuyu hortlatmak gibi olacak fakat sorunu uzun zaman önce çözdüm. Kırılan menteşeyi çıkartıp çerçeveyi geri taktım. Sadece balkonda çok fazla rüzgar eserse sarsılıyor. Onun dışında sıkıntı yok.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı