Elektronik ACER XV272U 2K 180 HZ IPS Monitör 6899₺

Peki şu an en iyi F/P seçeneği bu mudur sizce? Yani aldık ama keşke biraz daha fazla verip şunu alsaydık dedirtmesin istiyorum.

Bu bütçede zaten 2K ve IPS monitör bulunmuyor gibi bir şey. A markasını neden almadım da B markasını aldım demezsin. Çığır açan farklılıklar yok çünkü. İnnox'un paneli olması iyi bir şey. Tayvan'lı üretici gördüğümde o ürüne daha sıcak bakarım. Adam bu konuda 100 sene ileride çünkü.

Hocam ben de 2k ips monitör arıyordum tam denk geldi. Türkçe kaynak pek bulamadım monitör hakkında. Dizi film ve olursa da oyunlar için istiyorum. i3 13100f rtx 4060 sistemim var. Pek uygun değil galiba 2k için

Monitörü aldım parlaklık görüntü kalitesi ve ayar seçenekler gerçekten çok güzel 2.monitör olarak HP Omen 25i kullanıyorum oda çok sağlam paneldir onunla aynı kalitede gibi geldi.
Bu fiyata üstelik Amazon güvencesiyle kaçırmamak lazım bence. Bir arkadaş YouTube'a video atmış bakabilirsiniz almak isteyenler.

Monitörü aldım parlaklık görüntü kalitesi ve ayar seçenekler gerçekten çok güzel 2.monitör olarak HP Omen 25i kullanıyorum oda çok sağlam paneldir onunla aynı kalitede gibi geldi.
Bu fiyata üstelik Amazon güvencesiyle kaçırmamak lazım bence. Bir arkadaş YouTube'a video atmış bakabilirsiniz almak isteyenler.

Ben tek monitör HP Omen 25i kullanıyorum sizce arada çok fark var mı? Alırsam Omen'i satacağım.

Hocam maksimum ekran çözünürlüğü 2048x1080 gözüküyor açıklama kısmında orasını anlayamadım. Normalde 2k monitörlerde 2560x1440 gözüküyor

Ben tek monitör HP Omen 25i kullanıyorum sizce arada çok fark var mı? Alırsam Omen'i satacağım.

Görüntü ayar seçeneği çok ve kaliteli görüntüsü var. Türkçe arayüz pivot var malzeme kalitesi güzel.Bence geçilir zaten Amazonda iade şansın var yanyana test ettimi beğenmezsen seni garantiye gönder vs uğraştırmaz.

Görüntü ayar seçeneği çok ve kaliteli görüntüsü var. Türkçe arayüz pivot var malzeme kalitesi güzel.Bence geçilir zaten Amazonda iade şansın var yanyana test ettimi beğenmezsen seni garantiye gönder vs uğraştırmaz.
Görüntü kalitesi çok farkediyor mu sizce? Diğer özellikler çok önemli değil benim için.

Görüntü kalitesi çok fark ediyor mu sizce? Diğer özellikler çok önemli değil benim için.

Yukarıda demiştim zaten aynı kalitede gibi diye maksimum parlaklık diye bir ayar var sanırım onda HDR de 400 nit parlaklık oluyor onu açtımı HDR parlaklığını açıyor gibi geliyor onu açtımı birkaç ayarla aynı kalitede duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı