Acer yetkili servis nasıldır?

boran40

Hectopat
"AN515-58-75rn" adlı laptop modelini çok kısa bir süre içerisinde alacağım ancak küçük bir araştırma yaptığımda yetkili servis hakkında yazılanlar gözüme çarptı. Bunlar hırsızlık yaptıkları ve hiçbir sorunu çözmeden geri gönderdikleri ile ilgiliydi. Bu konu hakkında bir bilgisi olan yardım ederse sevinirim. Ayrıca ürün hakkında panel kalitesinin kötü olduğundan bahsedilmiş bunun hakkında fikri olanlar da yazarsa sevinirim. Ek olarak Ankara'da yetkili servisleri bulunuyor mu?

Son düzenleme:
"AN515-58-75rn" adlı laptop modelini çok kısa bir süre içerisinde alacağım ancak küçük bir araştırma yaptığımda yetkili servis hakkında yazılanlar gözüme çarptı. Bunlar hırsızlık yaptıkları ve hiçbir sorunu çözmeden geri gönderdikleri ile ilgiliydi. Bu konu hakkında bir bilgisi olan yardım ederse sevinirim. Ayrıca ürün hakkında panel kalitesinin kötü olduğundan bahsedilmiş bunun hakkında fikri olanlar da yazarsa sevinirim. Ek olarak Ankara'da yetkili servisleri bulunuyor mu?

Hocam merhaba Acer Şikayetvar'dan bakarsan anlarsin oyle bir muhabbet duydum panel kalitesi ile ilgili olarak @Artoria Pendragon hocam baksin o söyler ben senin yerinde olsam Aspire 7 144 Hertz'i alinirim kafa rahat eder ama teknik servis tek İstanbul umraniyede var sana a once yazdim.

Beni cezbeden kısım 12. nesil bir işlemci ve 140W bir ekran kartına sahip olması ve ayrıca MUX bulundurması idi panele çok takılmadım ve bir eksi göremedim onun dışında eğer varsa belirtin ama yetkili servis işi bozuyor sanırım bir risk alacağım. Game Garaj modellerine baktığımda ekran kartlarının 80-90W aralığında olması onları direkt kafadan elememe neden oldu.

Slayer 2'lerde Max-P ama MUX yok, zaten fp deme sebebim fiyatına göre performansi çok iyi. Ekran sRGB oranı düşük yani canlı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı