Acı bir gerçek söyleyin

Her şeyin çözümü er ya da geç bulunur ancak bir şeyin çözümü yok, o da tek gerçek olan ölüm.

Sevdiklerinizle dolu dolu vakit geçirin, nasıl istiyorsanız öyle yaşayın. Hayat kısa, biz de yolcuyuz, dolu dolu geçirmek lazım.

Bunu bilemezsin canımın içi.
Bilirim hocam. Bilirim, kimse bana bakmayacak. Sadece erkek arkadaşlarım olacak. Evlenir miyim? Orasını bilemem. Kızlar da zaten şu anda çoğunlukla paraya bakar. Elimde para da yok, nasıl olacak hocam?

Bilirim hocam. Bilirim, kimse bana bakmayacak. Sadece erkek arkadaşlarım olacak. Evlenir miyim? Orasını bilemem. Kızlar da zaten şu anda çoğunlukla paraya bakar. Elimde para da yok, nasıl olacak hocam?

Para mı? Sene 2008'de değiliz hocam. Artık kızlar paraya değil boya ve tipe bakıyor genelde. Onun dışında bir etki var mı bilmiyorum.

Para mı? Sene 2008'de değiliz hocam. Artık kızlar paraya değil boya ve tipe bakıyor genelde. Onun dışında bir etki var mı bilmiyorum.
Hocam yine de dediklerinize sahip değilim. :( Ama çok arkadaş canlısıyımdır.

RTX 3080 alıp sonra Roblox oynayan tipler.
Para mı ? sene 2008'de değiliz hocam. Artık kızlar paraya değil boya,tipe bakıyor genelde onun dışında bir etki var mı bilmiyorum.
doğrusunu söylemek gerekirse , kızlar biraz daha kız gibi davranan erkekleri seviyorlar son günlerde. benim malvarlığını zaten söylemiyorum bile , söylesek hemen ünlü olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı