Açık dünya oyun önerileri

AnonimBirisii

Femtopat
Kısacası internetsiz, tek kişilik ve açık dünya bulunduran oyun tavsiyeleriniz nelerdir? Oyunların parası ve fiyatı çok önemli değil. Önerdiğiniz oyunun ya da oyunların konusunu da yazarsanız sevinirim.

Kısacası internetsiz, tek kişilik ve açık dünya bulunduran oyun tavsiyeleriniz nelerdir? Oyunların parası ve fiyatı çok önemli değil. Önerdiğiniz oyunun ya da oyunların konusunu da yazarsanız sevinirim.

Red Dead 2 çok güzel bir oyun hem Online hem çevrimdışı kovboy açık dünya oyunu grafikleri çok güzel 380 lira indirimde normalde 1150 lira kesinlikle almalısın

Red Dead 2 çok güzel bir oyun hem Online hem çevrimdışı kovboy açık dünya oyunu grafikleri çok güzel 380 lira indirimde normalde 1150 lira kesinlikle almalısın.

Hocam onu denedim. Oyun olarak hikayeli çok sevmem ama bayağı bir etkiledi beni 1-2 saat oynadım, açık dünya için internetten %100 save dosyası aldım oynadım her dakika yeni bir şey keşfediyorum her şey güzel ama boyutu çok fazla. 126 GB yerim kaldı ve basit grafikli bildiğiniz sandbox tarzı oyunlar da varsa yazar mısınız?

Elden Ring kesinlikle. Hikayesi çok iyi olsa da önemli değil yani hikayeye önem vermeden de oynayabilirsin. Eğer zor oyunları sevmiyorsan ve çok çabuk sinirleniyorsan oynama derim çünkü dünyadaki en zor oyunlardan biri. Eğer souls geçmişin varsa çok zor gelmeyecektir çünkü diğer souls oyunlarına göre kolay. (Ama yine de çok zor) Ha bu arada klavye ile oynamak neredeyse imkansız oynayabiliyorsan Controller ile oyna.

Geri
Yukarı