Açık dünya oyun önerileri

Dying Light, Fallout 4, The Forest ve oynayacak arkadaşın varsa Sea of Thieves.

Oyunun amacı nedir? Hikayesi nedir? Kısaca anlatabilir misiniz?

Nükleer felaket sonrası bir dünya da geçiyor oyun. Güzel bir RPG oyunu diyaloglar da detaylı. Eski olduğu için kusurları var ama sorun değil diyorsanız öneririm.

Nükleer felaket sonrası bir dünya da geçiyor oyun. Güzel bir RPG oyunu diyaloglar da detaylı. Eski olduğu için kusurları var ama sorun değil diyorsanız öneririm.

Dying Light var ama Fallout'a bir bakacağım tavsiyeniz için teşekkür ederim eğer daha fazla tavsiyeniz varsa yazarsanız sevinirim.

Hocam ben Enis Kirazoğlu'ndan Fallout 4'ün incelemesini izledim, çok da sevmemiş. Başka oyunlara bakacağım.

Dead island ve Watch Dogs 2 aklıma geliyor şu an. Evde olsam Steam kütüphanesini açar bakardım ancak evde değilim ne yazık ki.

Dead ısland'e bakacağım. Watch Dogs 2 Steam kütüphanemde mevcuttur. Ve eklemeyi unuttum AC serisi de önermeyin çünkü o seride Steam kütüphanemde mevcuttur.

Yeni konular

Geri
Yukarı