Açık dünya oyunu önerisi

The Witcher serisini diyorsun galiba :D
Ha oynadım diyorsan gene oyna, Steam'deki oyunlarını görmediğim için tavsiye de veremiyorum.

Mesela hikaye odaklı şeklinde mi ilerlemek istiyorsun yoksa vur-kır-parçala mottosuyla mı ilerlemek istiyorsun?

The Witcher serisini diyorsun galiba :D
Ha oynadım diyorsan gene oyna, Steam'deki oyunlarını görmediğim için tavsiye de veremiyorum.

Mesela hikaye odaklı şeklinde mi ilerlemek istiyorsun yoksa vur-kır-parçala mottosuyla mı ilerlemek istiyorsun?
Hikaye de olur, doom tarzı vur kır şeklinde de olur. Oyunu satın alacağım zaten kütüphanemde homefront ve far cry 2 kalmış oynamadığım biraz fantastik şeyler arıyorum :D.

RDR2 oynadım daha çok yaratık istiyorum Elden Ring gibi.

6 tane oyun öneriyim o halde:
1: The Witcher 3
2: Horizon Zero Dawn
3: Dark Souls 3
4: Assassin's Creed Odyssey
5: Shadow of the Colossus:
6: Monster Hunter

eski ve yeni GoW oyunlarınada bakmayı unutma!

6 tane oyun öneriyim o halde:
1: The Witcher 3
2: Horizon Zero Dawn
3: Dark Souls 3
4: Assassin's Creed Odyssey
5: Shadow of the Colossus:
6: Monster Hunter

eski ve yeni GoW oyunlarınada bakmayı unutma!
GoW nedense sevemedim. Denedim ama olmuyor her yerde de demiyorum linç yerim diye :D.
Onun dışında öneriler için teşekkür ederim. Dark Solus hiç oynamadım 1. oyundan başlayasım vardı güzel oldu bu tavsiye.

Skyrim'e ne dersiniz?
Mantığını anlayamadım çok önce oynadığımda daha sonra Oblivion oynamıştım ancak benzerse oynarım güzel fikir.

GoW nedense sevemedim. Denedim ama olmuyor her yerde de demiyorum linç yerim diye :D.
Onun dışında öneriler için teşekkür ederim. Dark Solus hiç oynamadım 1. oyundan başlayasım vardı güzel oldu bu tavsiye.

Eski oyunlarını gamepad ile oynamak aşırı sarıyor bu arada aklında bulunsun.
İyi oyunlar.:D

Geri
Yukarı