Açık dünya oyunu önerisi

Sekiro aradığım tarz aslında tam olamsa da Ghost of tsushima ise oynamak isteğim bir oyun manararlını bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum bakacağım. 3050 kaldırır herhalde.
Hocam Ps4 ünüz veya Ps5 iniz varsa oynayin ben konsolunuz vardir umidiyle yazdim (ps ozel oyunu) ama 1-2 yila gelir tahminimce pc ye

Hocam Ps4 ünüz veya Ps5 iniz varsa oynayin ben konsolunuz vardir umidiyle yazdim (ps ozel oyunu) ama 1-2 yila gelir tahminimce pc ye
Hocam demisim kusura bakmayin aliskanlik

Arkadaşın biri demiş ama gözünüzden kaçmıştır diye belirtiyim.
Middle Earth Shadow of Mordor ve War'ı öneririm, açık dünya Yüzüklerin Efendisi evreninde goblin kesiyoruz. Değişik büyüler var.
Onunda dışında fantastik açık dünya Final Fantasy 15 var, Nier Replicant var.
Yeni çıkan Hogwarts Legacy var.
AC Origins'te oynayabilirsiniz ama Odyssey daha fantastik kalıyor.

Birde Dmc serisini merak ettiğinizi söylemişsiniz, şahsen Dmc 5'i öneririm 98TL'ye düşüyor. Müzikleri ve aksiyonu ile eşsiz bir yapım. Tabi normalde 3.cü oyunla başlamak lazım ama sizi sıkabilir diye 5'i öneririm. Vergil karakteri ile oynamak oyunun en güzel ödülü.

Fallout New Vegas, ama biraz eski model beğenirmisin bilmem. Benim en severek oynadığım açık dünya. İki sene önce oynamıştım.

Ustam dying light 1-2 ya da days gone sarıyor söyleyeyim
Dying Light'ı sanırım epic verecek haftaya denemek için iyi fırsat.
Fallout New Vegas, ama biraz eski model beğenirmisin bilmem. Benim en severek oynadığım açık dünya. İki sene önce oynamıştım.
Eskiden daha oyunlar hakkında aşırı bilgim yokken 30 dakika oynayıp silmiştim. Görev ne ve nasıl yapacağımı bilememiştim. Ama şu an oynayabilirim teşekkürler.
Arkadaşın biri demiş ama gözünüzden kaçmıştır diye belirtiyim.
Middle Earth Shadow of Mordor ve War'ı öneririm, açık dünya Yüzüklerin Efendisi evreninde goblin kesiyoruz. Değişik büyüler var.
Onunda dışında fantastik açık dünya Final Fantasy 15 var, Nier Replicant var.
Yeni çıkan Hogwarts Legacy var.
AC Origins'te oynayabilirsiniz ama Odyssey daha fantastik kalıyor.

Birde Dmc serisini merak ettiğinizi söylemişsiniz, şahsen Dmc 5'i öneririm 98TL'ye düşüyor. Müzikleri ve aksiyonu ile eşsiz bir yapım. Tabi normalde 3.cü oyunla başlamak lazım ama sizi sıkabilir diye 5'i öneririm. Vergil karakteri ile oynamak oyunun en güzel ödülü.
Middle Earth Shadow of Mordor ve War oyunlarına daha önce de ilgim vardı, bu önerileri göz önünde bulunduracağım. Final Fantasy 15 ve Nier Replicant'i de duymuştum ancak oynamadım. DMC müzikleri çok övüldü bakmak istiyorum açıkçası. Teşekkürler öneriler için.

Hocam demisim kusura bakmayin aliskanlik
Sorun yok hocam konsolum yok sanırım kaldırır 3050Tİ kolum var PC için.

Yazan elbet olmuştur ama son çıkan 3 Assassin's Creed oyunu dediklerinize oldukça uygun fanteziye kaçmak istiyorsanız Odyssey level kasma vs çok eğlenceli ama ben biraz daha level için zorlanmadığım Valhalla'yı tercih ediyorum genelde.

Yeni konular

Geri
Yukarı