Açık dünya PC oyunu tavsiyesi

wreiX

Hectopat
Herkese merhaba. Şu aralar bayağı oyunsuzluk çekiyorum ve oyun bulamıyorum. O yüzden bir de buraya sorayım dedim ve sizlere sorum şu: Açık dünya PC oyunu önerebilir misiniz?

Oynadığım oyunlar:
RDR2-GTA 5-Days Gone-Mafia tüm seri- Watch Dogs 2 ve 1- Far Cry 3-4-5- Just Cause serisi- AC serisi- Cyberpunk 2077.

Herkese merhaba. Şu aralar bayağı oyunsuzluk çekiyorum ve oyun bulamıyorum. O yüzden bir de buraya sorayım dedim ve sizlere sorum şu: Açık dünya PC oyunu önerebilir misiniz?

Oynadığım oyunlar:
RDR2-GTA 5-Days Gone-Mafia tüm seri- Watch Dogs 2 ve 1- Far Cry 3-4-5- Just Cause serisi- AC serisi- Cyberpunk 2077.

Witcher, Skyrim, Minecraft.
(Minecraft biraz hızlı sıkabilir ama deneyebilirsin)

Fallout 4 (bu aralar acayip sardım modlarla vs. mükemmel)
Skyrim (2000+ saatim var)
Witcher 3 (kült bir oyun olmuştur)
Saints Row 2 ve Saints Row: The Third (Saints Row 2 ve 3 gözümde GTA'ların hepsinden çok daha başarılı, keyifli ve güzel oyunlardır. 2 eski ve PC optimizasyonu biraz kötü olabilir ama 3'ü kesinlikle dene)
Mirror's Edge: Catalyst (güzel, diyecek başka bir şeyim yok. Hoş)
Tomb Raider Reboot oyunları. Yani son Tomb Raider'lar (Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider, Shadow of the Tomb Raider. Güzel oyunlardı)
Control (belki sarar)
L.A. Noire (yarı açık dünya. Teması sararsa hoşuna gidebilir)
Metro Exodus (şahsen ben Fallout'un post-apokaliptik dünyasını daha hoş buluyorum ve RPG daha çok sevdiğimden Fallout hep Metro'ya şahsi tercihim olmuştur ama bu asla Metro kötü demek değil. Aksine hikâye olarak çok daha sağlam. Tavsiye ederim)
Sea of Thieves (arkadaşın varsa sarar)
Yakuza 0 (dene derim. Teması hoş, hikaye absürt-komedi-aksiyon karışımı. oynanış güzel)
Freeman: Guerilla Warfare (yanda Steam kütüphanem açık oradan yardım alıyorum öneri için. Gözüme takıldı yazayım dedim. Mount & Blade ama modern hali. Ciddi ciddi, birebir aynı ve silahlar var)
Aklıma gelirse yazarım.

Oynadığım oyunlar:

GTA 4, AC Syndicate, AC Unity, AC Origins, AC Odyssey ve Far Cry New Dawn.

Geri
Yukarı