Açık Dünyada kaybolmalık oyun önerisi

Grim Dawn oynayabilirsin, kendisine has bir evreni ve açık dünyası var, arkadaşlar çoğunlukla popüler türlerin oyunlarını önermiş, ben daha farklı türde bir oyun önermiş olayım.

Oyunlar yaz aşkı değil ki bu devirde oynamamak olsun. Güzelse on yıllık yirmi yıllık da olsa oynayın. Graphic kiddo'luk yapılmamalı.

Oyunlar yaz aşkı değil ki bu devirde oynamamak olsun. Güzelse on yıllık yirmi yıllık da olsa oynayın. Graphic kiddo'luk yapılmamalı.
Hocam bazı oyunlara nostalaji için bazılarınaysa yokluktan. Ben yokluktan giriyorum Far Cry 3'ün oyun formülü bu gün her yerde var o yüzden çok sığ kalıyor.

Hocam bazı oyunlara nostalaji için bazılarınaysa yokluktan. Ben yokluktan giriyorum Far Cry 3'ün oyun formülü bu gün her yerde var o yüzden çok sığ kalıyor.

Seri oyunlarda olabiliyor tabi. Sonradan üzerine çok şey eklendiyse son oyunlardan sonra eskileri oynayınca o his gelebiliyor. Aslında AAA oyunlardan bahsetmedim, çoğu fabrikasyon oluyor zaten. Ama eskiden daha cüretkar ve deneysel işler yapılıyordu. Şimdi garantili formuller üzerinden gidiliyor.

Saklı kalan ya da yitip giden çok inci var. Hatta bir ara bunun başlığını açmalıyım sanki.

Gözümde ₺₺ şu işaretlerden oluştu.
Assassin's Creed Valhalla ve diğer 1 sayfa - Kişisel - Microsoft​ Edge 10.11.2020 19_53_29.png

Geri
Yukarı