Açık kapı işlem yapmıyor

Kaymakamlık da hani öyle yakınımda da değil hocam. İstediğim anda ha diyip de gelemiyorum. Muhtemelen bunun kendi kendine kapanmasını bekliyorlar.
Aklıma bir şey geldi hocam. Açık Kapı'yı Açık Kapı'ya şikayet etseniz nasıl olur acaba? Hizmet Başlığı kısmında "Valilik Hizmetleri" diye bir seçenek de var. Onu seçip önceki talebinize 20 gündür hiçbir cevap verilmediğini belirtseniz. Çok işe yarar mı bilinmez ama denemekten de zarar gelmez.

Aklıma bir şey geldi hocam. Açık Kapı'yı Açık Kapı'ya şikayet etseniz nasıl olur acaba? Hizmet Başlığı kısmında "Valilik Hizmetleri" diye bir seçenek de var. Onu seçip önceki talebinize 20 gündür hiçbir cevap verilmediğini belirtseniz. Çok işe yarar mı bilinmez ama denemekten de zarar gelmez.
Açık kapı'yı açık kapı ile vurmak... Gerçekten değişik fikir hocam. :D

Screenshot_2023-06-08-17-35-40-697_com.brave.browser.png

Güncelleme: Hala hareketlilik yok. Gerçekten ilgili birimmiş ha.

Bende hemen iptal oldu gerçekte çok ilgililer :(
Konu sadece internet de değil. Bambaşka bir problemimiz olsa demek ki ortada herhangi bir yetkili falan bulamayacakmışız. Onu öğrendim güzelce.

Screenshot_2023-06-15-13-31-45-160_com.brave.browser.jpg

Aynı görseli atmış gibi durmamak için tam ekran görüntüsü aldım. 1 ay 5 gün.

Screenshot_2023-08-26-11-03-25-845_com.brave.browser.png

3 ay geçti. :)

Son düzenleme:
Açık kapıya internetle alakalı sorunlar yaşadığımı ve dolap mesafem fazla olduğu için yeni saha dolabı yapılması için şikayette bulunmuştum. Başvuru ilçe kaymakamlığına iletildi görünüyor ancak o günden beridir 10 gün geçti neredeyse ve hiçbir işlem yapılmadı. Açık kapı yavaş değildir herhalde. Kaymakamlığın ilgisizliği midir sizce?
@Dejuf hocam siz ne düşünüyorsunuz?

Eki Görüntüle 1787833
Sorununuz düzeldi mi? Resme göre TT müdürlüğe gitmiş. Açık Kapı'nın suçu yok, Açık Kapı aracıdır. TT müdürlüğü yanıt vermeli. TT cevap verirse Açık Kapı sonuç olarak yazacaktır.

Sorununuz düzeldi mi? Resme göre TT müdürlüğe gitmiş. Açık Kapı'nın suçu yok, Açık Kapı aracıdır. TT müdürlüğü yanıt vermeli. TT cevap verirse Açık Kapı sonuç olarak yazacaktır.
Ayrıntılarda Kaymakamlığa yönlendirildiği görünüyordu. Zaten 1 ay önce sonuçlandı ve 5 aylık süreç sonunda kaymakamlığın tek söylediği şey: Müdürlüğe gidip sorununu çöz. Oysa ki sorunu çözüme kavuşturamadığım için yazdım oraya. :D

Geri
Yukarı