Çözüldü Açık lise başvuru tarihleri ne zaman?

• Konuyu başlatan Plory
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 374
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Plory

Centipat
Merhaba. Açık liseye geçeceğim fakat internette bazı sitelerde 7 ekim yani yarın son gün olduğu söyleniyor. Bazı sitelerde de 14 ekime kadar süre olduğu söyleniyor daha babamla konuşmadım yarına ikna edemem. Başvuru tarihi tam olarak ne zaman?

Çözüm
Normal şartlarda yarın son gün. Uzatılmış olabilir ama herhangi bir haber göremedim uzatıldığı hakkında.
Gidecekseniz 50 TL ilk kayıt ücretini internetten yatırın, bir tane biyometrik fotoğraf çıkartın. Bir de yanınızda 10 TL para olsun. Kayıt yaparken alıyorlar. Son güne bırakmak riskli. Saat 15'ten önce de halk eğitim merkezinde olun. Yoğunluk olursa sıra makinesini kapatıyorlar.

Evet, başvuru tarihi uzatılmış. 14 Ekim son günmüş.
Normal şartlarda yarın son gün. Uzatılmış olabilir ama herhangi bir haber göremedim uzatıldığı hakkında.
Gidecekseniz 50 TL ilk kayıt ücretini internetten yatırın, bir tane biyometrik fotoğraf çıkartın. Bir de yanınızda 10 TL para olsun. Kayıt yaparken alıyorlar. Son güne bırakmak riskli. Saat 15'ten önce de halk eğitim merkezinde olun. Yoğunluk olursa sıra makinesini kapatıyorlar.

Çözüm
Normal şartlarda yarın son gün. Uzatılmış olabilir, ama herhangi bir haber göremedim uzatıldığı hakkında.

Evet 14 Ekim son, uzatıldı tarihler. 7 Ekim son haberleri eski haber.

Yeni konular

Geri
Yukarı