Açık lise diploması ile normal lise diploması farkı

salihvac

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, ben açık liseye geçmek istiyorum şu anda 9. sınıfım açık lise diploması ile normal lise diploma farkı var mıdır? Açık lise önerir misiniz not: Üniversitesi 2 yıllık okumak istiyorum bu açık lise okuduğum zaman çalışıp kendi harçlığımı kendim çıkarmak istiyorum önerir misiniz? Fikirlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

Üniversite okumuş iki insan düşün biri aynı bölümü düz okurken diğeri açık okuduğunda özel şirketler düz okuyanı tercih edebilir.
Hocam şu anda üniversite diplomasının hiçbir önemi yok eskidendi onlar. Anca İTÜ ODTÜ İstanbul İzmir olursa anca fark eder. Diğerleri zaten çöplük.
Merhaba dostlar, ben açık liseye geçmek istiyorum şu anda 9. sınıfım açık lise diploması ile normal lise diploma farkı var mıdır? Açık lise önerir misiniz not: Üniversitesi 2 yıllık okumak istiyorum bu açık lise okuduğum zaman çalışıp kendi harçlığımı kendim çıkarmak istiyorum önerir misiniz? Fikirlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim.
Birader liselerin hepsi aynı statüde istersen en iyi en başarılı fen lisesinden açığa geç yine de lise diplomasına bakmazlar. Bu anca üniversitede fark eder o da nitelikli yer olursa. Kalkıp Dumlupınar Sakarya gibi yerlerde okumak saçma olur. Ha İTÜ ODTÜ vs tutturamıyorsundur AÖF oku hem bir yandan meslek öğren. 4 sene çöp olmamış olur. Ben şahsen o üniversiteleri tutturamayacağım için açıktan okuyacağım hem yazılım öğreneceğim. 4 sene boşa gitmemiş olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı