Çözüldü Açık lise kayıt tarihi ne zaman?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşım yeni yasa düzenlemesiyle açık liseye geçiş şartları da değişeceğinden, "yasa değişmeden açık liseye geçelim" uyanıklığı yapılmasın diye açık liseye geçişler şuan kapalı. Git müdüre veya müdür yardımcısına, "açık liseye geçmek istiyorum" de bakalım ne diyecekler sana

Sen üstteki arkadaşa bakma kardeşim, verdiği bilgi yanlış ve kısıtlayan genelge de zaten yayınlandı. Buradan bakabilirsin:

Açık liseye geçişler, yarın ya da bir gün açılacak. Tarihi 15 Eylül ile 16 Ekim. Bu tarihler arasında açık liseye geçiş yapabileceksiniz. Örnek olarak da okul idaresini vermesi ayrıca trajikomik olmuş. MEB yönetmeliğinden bir haber okul idarelerini örnek olarak göstermesi pek doğru olmamış :D Adamlar zaten yönetmelikten şundan bundan bir haber, çoğunluğu kafasına göre davranıyor.

Kurduğum cümlede ben de senin söylediklerinin aynısını söylüyorum zaten. Yasa düzenlemesiyle yeni genelge yayınlanana kadar açık liseye geçişler kapalı. Genelge dün yayınlandı ama halen uygulamaya geçilmedi. Kendin bizzat bugün veya yarın açılacak diyorsun, ben de aynısını söylüyorum zaten. Açık liseye geçişler şu an kapalı. Tam şu an geçebiliyor musun açık liseye göster bakalım bana? 17:00'dan sonra iki günlük hafta sonu tatili başlıyor ve siz gerçekten açık öğretime geçişin bugün mü başlayacağını sanıyorsunuz? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı