Açık lise ne zaman gelecek?

Aequitas233

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Henüz aileme bir şey demedim. Okul bana göre olmadığını açıktan çalışıp üniversiteye gitmek benim için en iyisi olacağını düşündüm. Malum açık liseye geçiş sağlanmıyor? Sizce açık lise ne zaman gelir? MEB ne zaman değişir ve değişirse de açık liseyi getirirler mi? Attığım görselde şöyle bir madde gördüm. Nedir? Bana en yakın o geliyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-17 182212.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-17 182212.png
    18,8 KB · Görüntüleme: 38
Açık liseye geçiş sağlanmıyor diye birşey yok geçiş var ama belli başlı kişileri alıyorlar. Örnek olarak sınıfta kalmış kişiler veya sporcular geçiş yapabiliyor.

Açık liseye geçiş sağlanmıyor diye birşey yok geçiş var ama belli başlı kişileri alıyorlar. Örnek olarak sınıfta kalmış kişiler veya sporcular geçiş yapabiliyor.
Hocam beni alırlar mı ? Hiçbir hastalığım yok. Hiçbir rahatsızlık vb. şeyler yok. Öğretmen çocuğuyum bir etki eder mi bilmem.

Hocam beni alırlar mı ? Hiçbir hastalığım yok. Hiçbir rahatsızlık vb. şeyler yok. Öğretmen çocuğuyum bir etki eder mi bilmem.
Hayır açığa geçişler kapandı. Her önüne gelen geçemez. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi eskisine benzer şekilde sadece sporcu, sınıfta kalmış, engeli olan kişiler açığa geçebilir. Bu bakan olduğu sürece de uzun süre bu kuraldan dönülmez. Kısacası hayır, açığa geçemezsin.

Hayır açığa geçişler kapandı. Her önüne gelen geçemez. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi eskisine benzer şekilde sadece sporcu, sınıfta kalmış, engeli olan kişiler açığa geçebilir. Bu bakan olduğu sürece de uzun süre bu kuraldan dönülmez. Kısacası hayır, açığa geçemezsin.
Hocam bu bakan ne zaman gidecek ? Yani herhangi bir zamanı var mı ?

Hocam bu madde nedir ? Belki bunla geçerim 1 gr ihtimal olsa da.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-17 182212.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-17 182212.png
    18,8 KB · Görüntüleme: 31

Geri
Yukarı