Açık Lise Sınav Giriş Belgesinde Fotoğrafım Yok

Zeta Zi

Kilopat
Arkadaşlar açık lise sınavı bu cumartesi fakat benim kimliğimde fotoğraf yok, sınav giriş belgesine de fotoğrafımı koymamışlar. Ne yapmalıyım, böyle gitsem alırlar mı sınava?

Çok yüksek ihtimalle almayacaklardır. Orada kontrol yapan polis abiler izin verse bile, sınıfa girdikten sonra, sınavdan ve sınıftan sorumlu olan öğretmen, sizi kabul etmeyecektir. Bir şekilde halletmeniz gerekli. Eğer halledemezseniz bari bir vesikalık fotoğraf götürün. İşe yarayacağını sanmıyorum ancak ihtimal var.

Belgede olup olmaması önemli değil, benimde yok. Ama kimlikte olması gerekiyor, ayrı fotoğraf götür zar zor almışlardı beni. Sonra resim koydurttum kimliğe.
14 Yaşındayım o yüzden kimlikte yok. Halk eğitim merkezini aradım buraya gelin dediler ve kimlikte olmayıp belgede olsa alıyolar mı yoksa kimlikte olması zorunlu mu ?

14 Yaşındayım o yüzden kimlikte yok. Halk eğitim merkezini aradım buraya gelin dediler ve kimlikte olmayıp belgede olsa alıyolar mı yoksa kimlikte olması zorunlu mu ?

Alabilirler o zaman. Cevap kağıdında iptal sebeplerinde 15 yaşından büyük adayın kimlik fotoğrafı yok diye bir seçenek vardı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı