Açık lise sınavına girilmezse OBP puanı etkilenir mi?

yoshitsune

Hectopat
Belli sebeplerden ötürü düzgün çalışamadım sınava. Hiç girmeyeyim diyorum ama girmediğim için tüm notları 0 sayarlar ve OBP düşürür diye korkuyorum. Net bir bilgi de bulamadım. Bilgisi olan var mıdır?

@GerginGörünüşlüAdam yanlış bilgi vermişsiniz, bir sınavdan 45 altı aldığınız dersin kredisini alamazsınız OBP'nizi de etkilemez. @yoshitsune dostum sınavdan önce mutlaka görürsün umarım.

Hocam sabah çıktım gidiyordum hem yorumunuzu gördüm hem de bu yayını gördüm. Burada da OBP'yi etkilemediğinden bahsetmişler. Yoldan geri döndüm, teşekkürler. 😀

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam sabah çıktım gidiyordum hem yorumunuzu gördüm hem de bu yayını gördüm. Burada da OBP'yi etkilemediğinden bahsetmişler. Yoldan geri döndüm, teşekkürler. 😀

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam etkiledi mi ben de aynı durumdayım girmemeyi düşünüyorum sınav cumartesi bilgilendirirseniz sevinirim.

Geri
Yukarı