Açık lise sınavları zor mu?

AlihanZ

Femtopat
Daha fazla  
11. sınıfım 2. dönemde açığa geçmek istiyorum. Ortalamam 70 ve 9. sınıfta 65 iken 10. sınıfta 75 puan. Ben açığa geçsem kac kredi ile baslarim? Sınavlar nasıl oluyor, zor mu?
Evden TYT matematik edebiyatı falan bitiririm 12 de daha rahat çalışırım diye düşünüyorum.
Sizce ne yapmalıyım? Kendime güveniyorum, acik lisede OBP'nin yüksek olması lazim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel olarak sınavları kolay olur, çıkmış AÖL sınav sorularına da bakabilirsiniz. Çıkmış sorular ve verdiği kitaplardaki değerlendirme sorularını çözmek yeterli olur. Çıkmış sorular adına son 5 senenin soruları kesinlikle çözülmeli, üzerinden geçilmeli.

Genel olarak sınavları kolay olur, çıkmış AÖL sınav sorularına da bakabilirsiniz. Çıkmış sorular ve verdiği kitaplardaki değerlendirme sorularını çözmek yeterli olur. Çıkmış sorular adına son 5 senenin soruları kesinlikle çözülmeli, üzerinden geçilmeli.
Hocam sınavda çıkacak olan konular nasıl öğreniliyor?

@One Face, verdikleri kitaptaki tüm konulardan sorumlusunuz. Hepsi çıkabilir, genel olarak benim tavsiyem çıkmış sorular ve o kitaptaki tema değerlendirme sorularını çözmek olur. Son 5 senenin sorularına baktığınızda zaten fark edersiniz, soru şekilleri birbirine benziyor.

Bu dönem 4 ders zordu 4 ders kolaydı bana göre ama online olunca yapıyosun bi şekilde.Sayısal dersleri seçmedim ama.

@One Face, verdikleri kitaptaki tüm konulardan sorumlusunuz. Hepsi çıkabilir, genel olarak benim tavsiyem çıkmış sorular ve o kitaptaki tema değerlendirme sorularını çözmek olur. Son 5 senenin sorularına baktığınızda zaten fark edersiniz, soru şekilleri birbirine benziyor.
Yok yani. Mesela biyoloji 3 ünite. Birinci dönem ikinci ünitenin yarısına kadar sorumlu olmuyor muyuz? Bunu demek istedim.

Geri
Yukarı