Açık lisede hangi dersler görülüyor?

maykıll

Hectopat
Makaleler
3
Şu anda lise 3 okuyorum ve okulu sevmiyorum, bunun içinde evden çalışmak okula gitmemek iyi olur benim için hem boş vakitlerim de olur diye düşünüyorum.
Şu anda devamsızlığım özürsüz 18 raporlu 3 galiba. Açıktan liseye geçme kararım net. Okula artık açıktan öğretime kayıt yaptırana kadar bazı günler gitsem sorun olur mu?
Ben açıktan liseye geçince hangi dersleri göreceğim?
Sınav günleri ne zaman olur, sınavlar zor mudur?
Evde hangi konuları çalışacağım, kitap vs. verirler mi?
Sınavlar nerede oluyor?
Ben ders çalıştıktan sonra evde oturmak istemiyorum çalışırım bir yerde ona göre sınav tarihleri önemli benim için.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

• Temel kültür dersleri ortak ders oluyor.
  • Onun dışında sınavları 1. dönem sınavı Aralığın sonu gibi ikinci dönem sınavı da Mart-Nisan arası yapılıyor.
  • Çalışmak için kitap vermekteler, açık lisede okula gitme olay yok. İlk dönem sınavları online oldu ancak ikinci dönem yüz yüze E-Sınav merkezlerinde yaparlar diye düşünüyorum.
  • Son 5 senenin çıkmış sorularına kesin bak.
  • Kitabın tamamından sorumlu oluyorsunuz.

• Temel kültür dersleri ortak ders oluyor.
  • Onun dışında sınavları 1. dönem sınavı Aralığın sonu gibi ikinci dönem sınavı da Mart-Nisan arası yapılıyor.
  • Çalışmak için kitap vermekteler, açık lisede okula gitme olay yok. İlk dönem sınavları online oldu ancak ikinci dönem yüz yüze E-Sınav merkezlerinde yaparlar diye düşünüyorum.
  • Son 5 senenin çıkmış sorularına kesin bak.
  • Kitabın tamamından sorumlu oluyorsunuz.
Kitaplar kaç tane oluyor? Paralı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı