Açık liseden ne zaman mezun olunur?

Daha fazla  
Bu sabah örgünden açık eğitime geçtim. 11. sınıftayım ve kredime baktığımda 187 kredi gözüküyor. Toplam dönemim 6 AÖL'de okudum, dönem 1 gözüküyor. Zorunlu ders sayım ise 13. 17 yaşındayım ve Eylül ayında 18 oluyorum. Ne zaman mezun olabilirim?

Bu sabah örgünden açık eğitime geçtim. 11. sınıftayım ve kredime baktığımda 187 kredi gözüküyor. Toplam dönemim 6 AÖL'de okudum, dönem 1 gözüküyor. Zorunlu ders sayım ise 13. 17 yaşındayım ve eylül ayında 18 oluyorum. Ne zaman mezun olabilirim?

Zorunlu derlerinizi vermediğiniz takdir de mezun olamazsınız.

Hocam benim kredim zaten 170'i geçik seneye ilk dönem 13 zorunlu dersin hepsini verebilir miyim?

Derslerinizin kredilerine bağlı hocam. Benim zamanımda dönem içerisinde maksimum 35 kredilik ders alınıyordu. Zorunlu derslerinizin toplam kredisi 70'in altında ise geçebilirsiniz diye düşünüyorum tabii ki kalmazsanız.

Derslerinizin kredilerine bağlı hocam. Benim zamanımda dönem içerisinde maksimum 35 kredilik ders alınıyordu. Zorunlu derslerinizin toplam kredisi 70'in altında ise geçebilirsiniz diye düşünüyorum tabii ki kalmazsanız.
Toplam 13 ders var kredisi 51 yapıyor hesapladım daha seçmeli ders seçmedim hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı