Açık liseden puanlı liseye dönülebilir mi?

Caspianlake

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bakü
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 12400F - Asus Dual Mini RTX 3060 Ti - 2x8GB Kingston Fury Beast 3200mhz - Samsung 980 1TB - Corsair HX750 80+ Platinum - MSI H610M-B - Corsair 4000D - ID SE 214 XT - Dell S2721DGFA.
2020'de 398 puan ile puanli liseye girmistim. Bazi durumlar nedeni ile aciga gectim (atilma/disiplin gibi bir olay olmadi). Geri donmemin herhangi bir yolu var mi? Dilekce vs ile?

Guncelleme:

(Bilgiler kesin degildir, sonuc degildir)

O lisenin mudur yardimcisi ile konustum, halk egitim bakiyormus bu islere, onlar nakil olusturursa (ki ihtimal var dedigine gore) Onlar buradan nakli kabul edebiliyorlarmis. Zamaninda puanla kazandigim icin tekrar alabiliyorlar (eger nakil talebi olusursa)

Halk egitim ile de babam konustu, onlarda mudur kontenjan olusturursa Acik lise tarafindan nakil olusturabiliyorlarmis, sonra normal lise tarafinda da kabul gorurse nakil gerceklesiyormus.

Pazartesi mudur ile konusup sonucu gorecegiz.

Guncelleme:

(Bilgiler kesin degildir, sonuc degildir)

O lisenin mudur yardimcisi ile konustum, halk egitim bakiyormus bu islere, onlar nakil olusturursa (ki ihtimal var dedigine gore) Onlar buradan nakli kabul edebiliyorlarmis. Zamaninda puanla kazandigim icin tekrar alabiliyorlar (eger nakil talebi olusursa)

Halk egitim ile de babam konustu, onlarda mudur kontenjan olusturursa Acik lise tarafindan nakil olusturabiliyorlarmis, sonra normal lise tarafinda da kabul gorurse nakil gerceklesiyormus.

Pazartesi mudur ile konusup sonucu gorecegiz.
Hocam konuştunuz mu nasıl oluyor? Ben de örgüne geçmeyi düşünüyorum ancak geçersem iyi bir liseye geçerim diye düşünüyorum.

Hocam konuştunuz mu nasıl oluyor? Ben de örgüne geçmeyi düşünüyorum ancak geçersem iyi bir liseye geçerim diye düşünüyorum.
Duz Acik Liseye gectigim icin geri donemiyorum o puanli girdigim lise proje anadolu imam hatip lisesi idi. Acik Imam hatip lisesine girmem gerekiyormus. Onun disinda orgune donuluyor ancak MEB'e dilekce yaziliyor o da komisyon kuruluyor onlarin karari.

Geri
Yukarı