Açık liseye geçmek mantıklı mı?

hocam ben açıktayım yaklaşık 3 aydır. sınav konusunda sınavlar gayet zordur bu arada gördüğün gibi kolay değil ama online olduğu için internetten bakıp yapabilirsin çoğu kişi öyle yapıyor zaten fazlasıyla ezber çünkü. okulum fen lisesiydi ve sınavlar zordu ben de çalışmadığımdan ortalamam 70 falandı şuan açık lisede 2. dönem sınavlarını oldum en düşük 95 öyle diyim sana. ve güzel yanı sadece 5 dersten sınava giriyorsun şuan ben martta sınav oldum aralığa kadar 9 ay sınav yok yani. evde canım sıkılmaz falan diyorsan iyi ama illaki sıkılıyorsun bu yüzden ben dışarı çıkıyorum yürüyorum haftada 4 5 gün böyle hava almak çok iyi geliyor yapmazsan çok bunalırsın kendini tüketirsin oturup bir bankta etrafı izlemek bile insana iyi geliyor motive ediyor ders çalışma konusunda da bi program yaparsan günde 8 9 saat çalışıp kendine yine 6 7 saat ayırırsın bu şekilde hem konuları bitirirsin hem de verimli olur diye düşünüyorum en önemlisi okuldaki öğretmenler yok yani youtube'daki öğretmenler çok iyi insanlar ve sana bağıran azarlayan ödev yapmadın diye kızan hiç kimse yok tenefüsüne de dersine de sen karar veriyorsun
Kaçıncı sınıftasın ve vermek zorunda olduğun dersler hangileri?

Geri
Yukarı