Açık liseye geçmek

Hydra.X

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : İ5 10400F

Anakart : Msi H510M-A PRo

Ram : Curcial 8GB+32GB = 40GB DDR4 ram

Ekran kartı : Msi RX 6500 Xt mech 4gb

SSD : Curcial 480GB
Arkadaşlar okulu bırakalı 3 sene falan oldu liseye geçince bıraktım. Açık liseden başlamayı düşünüyorum lise hakkında bilgi sıfır hangi kitapları önerirsiniz?

Temel ve kendini orta seviye geliştirmek için MEB kitapları bile yeter aslında. PDFten not çıkara çıkara ilerlesen iki video izlesen MEB testlerini çözsen gelişirsin bayağı.

Arkadaşlar okulu bırakalı 3 sene falan oldu liseye geçince bıraktım. Açık liseden başlamayı düşünüyorum lise hakkında bilgi sıfır hangi kitapları önerirsiniz?
Hocam artık açık liseye geçilmiyor diye biliyorum, evet baya saçma bir sistem aşırı mantıksız. MEB'e dilekçe yazmanız falan gerekebilir.

Üniversite hedefin varmı yoksa sadece lise diploması için mi ?
Üniversite hedefim var.

Temel ve kendini orta seviye geliştirmek için MEB kitapları bile yeter aslında. PDFten not çıkara çıkara ilerlesen iki video izlesen MEB testlerini çözsen gelişirsin bayağı.
Link atarmısın veya MEB'in sitesinden mi bakayım?

Açık lise sınavları çok kolay oluyor çıkmıs sorular çıkıyor zaten kitapa gerek yok sallayarak bile yüksek alırsınız.

Geri
Yukarı