Açık liseye geçmeli miyim?

dex000

Centipat
Daha fazla  
Büyük ihtimalle açık liseye geçeceğim çünkü okulda çok fazla zaman kaybedip bir şey de anlamıyorum. Ama aklıma takılan bir şey var fazla disiplinli ders çalışmıyorum. Açığa geçtiğimde bu zamanla oturur mu yoksa kötü mü olur? Ama sanırım geçeceğim.

Kendinize güvenmiyorsanız geçmemenizi öneririm. Gerçekten çalışacağım diyorsanız geçin hocam. Okul zaten boşa vakit kaybı.

Büyük ihtimalle açık liseye geçeceğim çünkü okulda çok fazla zaman kaybedip bir şey de anlamıyorum. Ama aklıma takılan bir şey var fazla disiplinli ders çalışmıyorum. Açığa geçtiğimde bu zamanla oturur mu yoksa kötü mü olur? Ama sanırım geçeceğim.
Ben hiç çalışmıyordum okulda ama açık liseye geçince çalışmaya başladım. Tamamen isteğe bağlı hocam. Çalışılmaya başlanacaksa bir anda 4 5 saat değil de kademeli olarak çıkartın. Yoksa direkt bıkarsınız. Kendinize güvenmiyorsanız ben yapamam diyorsanız geçmeyin. Ayrıca vakit sizin olacağı için kendinizi dil vs. her yerde geliştirmeye çalışın. Geçtiğinize değsin.

Geçmelisin. Okulda zaman kaybetme. Her gün okulda kaybedeceğin 8 saatin 1 saatini bile değerlendirsen senin için artıdır. Ben de 2016'da YGS hazırlanırken geçmiştim, faydasını gördüm. Dershane de gidiyorsun madem, geçmeni öneririm.

Geri
Yukarı