Açık liseye geçmeli miyim?

Açık lise sınavları Online olduğundan çok kolay kopya çekilebiliyor.

Tavsiye etmem ama aklında bulunsun. Geçen 60.000 kişi yakalandı diye duydum haberlerde.

Edebiyat'ı seviyorum hocam. Zaten dershanede gördüğüm için sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Dershaneler kalkmadı hocam.

O zaman bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Dersleriniz iyi ise kesinlikle geçersiniz. Bir sınavdan 45 üstü puan almanız o dersi geçmeniz ve kredisini almanız için yeterli. Dönemleriniz bittiğinde ve yaşınız 18 olduğunda eğer krediniz 170 üstü ise mezun oluyorsunuz. Çıkmış sorulara internet üzerinden bakabilirsiniz genelde geçen yıllarda çıkmış soruların aynısını sordukları bile oluyor.

Tavsiye etmem ama aklında bulunsun.

Artık Online değil. 24 Aralıkta yapılacak sınavlar yüz yüze.

Tavsiye etmem ama aklında bulunsun.
Artık online değil.
O zaman bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Dersleriniz iyi ise kesinlikle geçersiniz. Bir sınavdan 45 üstü puan almanız o dersi geçmeniz ve kredisini almanız için yeterli. Dönemleriniz bittiğinde ve yaşınız 18 olduğunda eğer krediniz 170 üstü ise mezun oluyorsunuz. Çıkmış sorulara internet üzerinden bakabilirsiniz genelde geçen yıllarda çıkmış soruların aynısını sordukları bile oluyor.

Artık Online değil. 24 Aralıkta yapılacak sınavlar yüz yüze.
Hocam şöyle geçmek istiyorum ama disiplin kaybolur diye korkuyorum biraz. Dershaneye gidiyorum salı, çarşamba, cumartesi, pazar ve sadece üniversite sınavına hazırlanmak istiyorum. Ayrıca meslekten anadoluya geçtiğim için 7 adet sorumluluk sınavım var.

Sistemi bayağı çabuk değiştirmişler en son baktığımda Online'dı.

Kesin 60.000 kişi yakalandı diye oldu bu. 😡

Artık Online değil.

Hocam şöyle geçmek istiyorum ama disiplin kaybolur diye korkuyorum biraz. Dershaneye gidiyorum salı, çarşamba, cumartesi, pazar ve sadece üniversite sınavına hazırlanmak istiyorum. Ayrıca meslekten Anadolu'ya geçtiğim için 7 adet sorumluluk sınavım var.

Bütün zamanlar size ait olacak. Sorumluluk sınavıymış, proje ödeviymiş vs tarzı boş beleş işlerle uğraşmayacaksınız. Önünüzde çalışmak için bayağı uzun süre oluyor ve okula gitmediğiniz için de bayağı zamanınız olacak. Hem universite için hazırlık yapabilirsiniz hem de lise sınavlarınıza çalışabilirsiniz. Disiplini elinizden kaybetmeyeceğinize güveniyor iseniz geçebilirsiniz. Verilen diploma lise de alınan diploma ile aynı sonuçta.

Bütün zamanlar size ait olacak. Sorumluluk sınavıymış, proje ödeviymiş vs tarzı boş beleş işlerle uğraşmayacaksınız. Önünüzde çalışmak için bayağı uzun süre oluyor ve okula gitmediğiniz için de bayağı zamanınız olacak. Hem universite için hazırlık yapabilirsiniz hem de lise sınavlarınıza çalışabilirsiniz. Disiplini elinizden kaybetmeyeceğinize güveniyor iseniz geçebilirsiniz. Verilen diploma lise de alınan diploma ile aynı sonuçta.
Hocam ben geçmek istiyorum ailem istemiyor. Okul sınavlarında problem yok sınıfı geçerim ama meslekten anadoluya geçmek beni biraz hatta baya zorladı. Meslek lisesinde Edebiyattan 89 Anadolu'da 64 aldım. Biraz kararsızım.

Geri
Yukarı