Açık liseye nasıl geçilir?

Ben seni tanımıyorum. Ne yapıp yapmayacağını ne bilelim?

Bende sana cevabını verdim. Sen düzgünce doğruymuş teşekkürler demek yerine sen ne kadar zeki bir insansın diyorsun. Şimdi üste çıkmaya mı çalışıyorsun ne yapıyorsun?

Ben gayet iyi anladım ne demek istediğini.

Neden konuyu kapatıyoruz? Yanlış bir şey varsa doğrusunu göstermek, bilmek önemlidir.

Evet bende öyle düşünmüştüm 😃 👍

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben seni tanımıyorum. Ne yapıp yapmayacağını ne bilelim?

Bende sana cevabını verdim. Sen düzgünce doğruymuş teşekkürler demek yerine sen ne kadar zeki bir insansın diyorsun. Şimdi üste çıkmaya mı çalışıyorsun ne yapıyorsun?

Ben gayet iyi anladım ne demek istediğini.

Neden konuyu kapatıyoruz? Yanlış bir şey varsa doğrusunu göstermek, bilmek önemlidir.
"e) Diyanet İşleri Başkanlığınca açılan Kur'an kurslarında hafızlık ve bu alanı destekleyici Arapça eğitimialanlar ile Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün hafızlık modüllerine kayıtlı olanlar,"

Azıcık düzgün araştırıp cevap verin. Gelmiş konunun altında ne tartışması yapıyorsun. Virüslü dosya olsa zaten moderatörler aracılığı ile kaldırılır.

"e) Diyanet İşleri Başkanlığınca açılan Kur'an kurslarında hafızlık ve bu alanı destekleyici Arapça eğitimialanlar ile Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün hafızlık modüllerine kayıtlı olanlar,"
Hafızlık kursu engel sayılmaz, bence dedim. Arkadaş "Okul okumanıza gerçekten bir engel yoksa geçemezsiniz." mesajımı alıntılayıp mesaj verdiği için bende ona göre bir cevap verdim. Ayrıca bu yazının kaynağı nedir kaynakta atarsanız doğruluğunu öğrenmiş oluruz hep birlikte.
Gelmiş konunun altında ne tartışması yapıyorsun.
Tartışmayı başlatan ben değilim yalnız.
Virüslü dosya olsa zaten moderatörler aracılığı ile kaldırılır.
Mesajı göndereli 5 dakika olmuş olmamış hangi moderatör inceleyecek? Yok öyle bir dünya. Mesajlar gönderilmeden önce moderatörler kontrol etmiyor. Siz rapor etmediğiniz sürecede kontrol etmezler.

Hafızlık kursu engel sayılmaz, bence dedim. Arkadaş "okul okumanıza gerçekten bir engel yoksa geçemezsiniz." mesajımı alıntılayıp mesaj verdiği için bende ona göre bir cevap verdim. Ayrıca bu yazının kaynağı nedir kaynakta atarsanız doğruluğunu öğrenmiş oluruz hep birlikte.

Mesajı göndereli 5 dakika olmuş olmamış hangi moderatör inceleyecek? Yok öyle bir dünya. Mesajlar gönderilmeden önce moderatörler kontrol etmiyor. Siz rapor etmediğiniz sürecede kontrol etmezler.

Master degree cahillik 😃

Son düzenleyen: Moderatör:
Hafızlık kursu engel sayılmaz, bence dedim. Arkadaş "Okul okumanıza gerçekten bir engel yoksa geçemezsiniz." mesajımı alıntılayıp mesaj verdiği için bende ona göre bir cevap verdim. Ayrıca bu yazının kaynağı nedir kaynakta atarsanız doğruluğunu öğrenmiş oluruz hep birlikte.

Hocam Allah aşkına bi işe yaramayacaksan yazma. Al kardeşim kaynakta bu. Buna da virüs dersin sen şimdi. Saçma sapan tartışma yapıp konuyu kirletiyorsun.

Hocam Allah aşkına bi işe yaramayacaksan yazma. Saçma sapan tartışma yapıp konuyu kirletiyorsun.
Konu sahibine yardımcı olmaya çalışırken tartışma çıkaran ben değildim yalnız.

Al kardeşim kaynakta bu.
Teşekkürler.

Buna da virüs dersin sen şimdi.
Linklerden virüs bulaşmaz. En fazla IP adresin karşı tarafın eline geçer ki bu çok önemli bir şey değil eğer statik IP adresin yok ise.

Konu sahibine yardımcı olmaya çalışırken tartışma çıkaran ben değildim yalnız.

Teşekkürler.

Linklerden virüs bulaşmaz. En fazla IP adresin karşı tarafın eline geçer ki bu çok önemli bir şey değil eğer statik IP adresin yok ise.
Yavrucum sana onu anlatamıyoruz işte. Kendi kendine triplere girdin şurada. He de geç.

Merhaba! Ben normalde bu sene açık lisye geçecektim ancak zorlaştırıldı. Sizlere sorum->hafızlık kursuna yazılacağım ve bu şekilde açık liseye geçebilirsin diyen çok. 16 yaşındayım ve okuldan gerçek anlamda bıktım düşünsenize her gün ya biri birini bıçaklar ya da döver okulum böyle. Hafızlığa yazılsam açığa geçsem daha sonra hafızlık kursuna biraz gitsem sonra yapamıyorum deyip ayrılsam olur mu?
Bir de sonraki sene kayıt yenilerken sorun çıkar mı?😞

Hafızlığa yazılıp geçemezsiniz artık normalde eylül ayında hafızlığa yazılıp geçebiliyordunuz ancak Ekim'in sonlarına doğru bu yöntem kalktı en az bir yıl gitmen gerekiyor.

Geri
Yukarı