Açık liseye nasıl geçilir?

701279

Femtopat
Merhaba. Yabancı dilden YKS'ye hazırlanıyorum açığa geçmek istiyorum, hangi tarihler arasında geçebilirim? Ayrıca açık lise sınavları nasıl oluyor, hangi derslerden sınava zorunlu olarak girmem gerekli? 12. sınıfım.

Açık liselerde sınavları yanlış bilmiyorsam MEB iki tarij açıklıyor. O iki tarih arasında istediğin zaman istediğin sınava girebiliyorsun. Sallamasyon, 1 ocak ile 5 ocak tarihleri verildi. Sen gidip 3 ocak günü gece 2'de sınav yapabiliyorsun diye biliyorum. Rahat yani.

Artık yüze yüze oluyor sınavlar, geçilir sonuçta sadece sınava gideceksin.
Yüz yüze mi?

Merhaba genellikle halk eğitim üzerinden yapılıyor okulunuza söylüyorsunuz size bir belge veriyor halk eğitim binalarına gidiyorsunuz size ders seçtiriyorlar seçtiğiniz dersten sınavlara giriyorsunuz. Sınavların tarihleri oluyor ve Online olarak gerçekleşiyor aol.meb.gov.tr sitesi açık öğretim lise sitesi sınavlara bu siteden giriş yapıyorsunuz açık öğretime geçtiğinizde size 2 tane kağıt veriyorlar birisi seçtiğiniz dersler diğeri ise sizin bilgilerinizin olduğu ve siteye giriş şifrenizin olduğu kağıt

Açık liselerde sınavları yanlış bilmiyorsam MEB iki tarij açıklıyor. O iki tarih arasında istediğin zaman istediğin sınava girebiliyorsun. Sallamasyon, 1 Ocak ile 5 Ocak tarihleri verildi. Sen gidip 3 Ocak günü gece 2'de sınav yapabiliyorsun diye biliyorum. Rahat yani.

Yüz yüze mi?

Öyle bir açıklama var mı çünkü ben geçen sene ikinci dönemde geçtim ve Online oldu sınav.

Yok dün gece yer seçtirdi bana yüz yüze oldu deyip. Kendi sitesine girince semt seçtiriyor yüzü yüze oldu diyor.

Geri
Yukarı