Açık liseye nasıl geçilir?

• Konuyu başlatan Ceix
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 1B
Geçiş işlemi için yapmanız gereken tek şey, aktif dönem kaydınızı yenileyip öğrencilik durumu aktif olduktan sonra geçiş yapmak istediğiniz yüz yüze Mesleki Açık Lisenin derslerini veren Mesleki Teknik Anadolu Lisesine dilekçe vermektir.

1704132436782.png

Çok zorlaştı geçmek.

En basit yöntemi hafızlık kursuna kayıt olup el altından cüzi bir parayla kursa gitmemek fakat iktidar değişirse yeni gelecek iktidarın cemaat tarzı kuruluşlara yönelik incelemeleri olabilir bu da yıllar sonra başınıza iş açabilir bilemiyorum.

Ailem yüzünden geçemiyorum. Açık liseye geçiceksen çalışacaksın diyorlar.

Bizimkilerde bunu diyordu hep geçersen direkt işe girersin falan şimdi eger geçersem TYT falan girebildigim için ders çalışırsam eger çalışmayacakmışım. Ailene kanıtlaman gerek ders çalışabildigini, çalışacagını yoksa oluru yok maalesef.Bazı konularda fikirleri çok degişik.

Bizimkilerde bunu diyordu hep geçersen direkt işe girersin falan şimdi eger geçersem TYT falan girebildigim için ders çalışırsam eger çalışmayacakmışım. Ailene kanıtlaman gerek ders çalışabildigini, çalışacagını yoksa oluru yok maalesef. Bazı konularda fikirleri çok degişik.

Eğer geçirmek için uğraşsalar cidden derselere çalışacağım ama yok diyorlar ki 2 kere sınıfta kalman lazım açığa geçersen işe girersin cart curt.

Eğer geçirmek için uğraşsalar cidden derselere çalışacağım ama yok diyorlar ki 2 kere sınıfta kalman lazım açığa geçersen işe girersin cart curt.

Anladım okulda her şey ögrenilir algısı oldugu için maalesef böyle. Şu an açıga geçmek isteyenlerde geçemiyor hafızlık kursu bulmak zor diger yöntemlerde böyle işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı