Açık öğretim ile gastronomi okunur mu?

Kusura bakmayın telefona bakamadım açık liseye geçmek istediğim sebep okuyamama sebebim yani eğer isterseniz geçin.

Okulu nasıl sevmeyebilirsiniz ki sizinle aynı işi yapmak isteyen onlarca insanla çalışıp tecrübe ve ortam yapmak varken biraz dişinizi sıkıp ders çalışsanız hiçbir sorun kalmayacak, tabii ciddi bir kariyer istiyorsanız.

Okulu nasıl sevmeyebilirsiniz ki sizinle aynı işi yapmak isteyen onlarca insanla çalışıp tecrübe ve ortam yapmak varken biraz dişinizi sıkıp ders çalışsanız hiçbir sorun kalmayacak, tabii ciddi bir kariyer istiyorsanız.
Sevmemek değil yani yapamıyorum gayret göstermiyorum öyle söyliyeyim onun yerine bir yerde bir restorantta kendimi geliştirmek istiyorum belki üniversite sınavına girdikten sonra aşçılık bölümünü okurum.

Sevmemek değil yani yapamıyorum gayret göstermiyorum öyle söyleyeyim onun yerine bir yerde bir restorantta kendimi geliştirmek istiyorum belki üniversite sınavına girdikten sonra aşçılık bölümünü okurum.

Yani açık okusanız bile normal lise sınavlarına girmek zorunda olduğunuzu unutmayın onun haricinde siz bilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı