Açık öğretim lisesi 2. dönem sınavları uzaktan mı yapılır?

Eltariall

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF Gaming A15

İşlemci: AMD Ryzen™ 7 7735HS Mobile Processor (8-core/16-thread, 16MB L3 cache, up to 4.7 GHz max boost)

Bellek:8GB DDR5-4800 SO-DIMM

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 Laptop GPU 6GB GDDR6 - 2420MHz* at 140W (2370MHz Boost Clock+50MHz OC, 115W+25W Dynamic Boost)
Meslek
Öğrenci
2. dönemde açığa geçmeyi planlıyorum. Şu an 11. sınıfım derslere girmek yazılılara hazırlanmak zaman kaybı gibi geliyor. YKS'de sorumlu olmadığım dersleri, konuları görmek saçma geliyor adeta deney faresiyiz kafalarına göre saçma sapan bir düzen kurmuşlar. Neyse konu dağılacak uzatmayacağım. 2. dönem sınavlar gene Online mı olacak? Yoksa halk eğitimde mi girilecek sınavlara? Gelecek sene de Online olur mu? 18 yaşından küçük olduğum için 8 dönem boyunca liseye gitmem gerekiyormuş. 18'den büyük olsaydım 11 sınıf bittiğinde mezun olacaktım sanırsam. Sizce açığa geçmek hala mantıklı mı? Anadolu lisesine gidiyorum.

Ben geçmeyi düşünüyorum mantıklı bence. Her gün sabah kalkıp saatlerce okulda kalınca yorgun oluyorum, eve gelince tekrar edemiyorum ve geçirdiğim o süre pek verimli geçmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı