Açık öğretim lisesinden web yazılımcısı olabilir mi?

Hayır. Olmaz programlama öğrenmenin en önemli kuralı kendi ilgi alanını kendin bulacaksın.
10.sınıfta C# öğrenmek isteyip masaüstü programlama yapmak istiyordum.
Üniversite 1.yılın ve son senemde Full- stack olmak istediğimi keşfettim. Şimdilik CSS bilgilerini unutmamak için sitelerin kopyasını yapıyorum. Sonra JavaScript öğreneceğim. Size bu alan ilgi çekici olmayabilir.
Hocam Front End deki diller Html CSS Javascript hepsi birbirine benziyor. Bence Back End ve Full Stack zordur.

Hocam back end tek dil de ustalaşması yetiyormuş. Back end niye zor? Full stackdan hiç bahsetmeyelim bile.

Back end karışık ve güvenlik işinde back end developer sorumlu. Ben daha çok front end kısmına odaklandığım için çok detaylı bilmiyorum back end kısmını. Tek dil yeterli mi bilmiyorum.

Back end karışık ve güvenlik işinde back end developer sorumlu. Ben daha çok front end kısmına odaklandığım için çok detaylı bilmiyorum back end kısmını. Tek dil yeterli mi bilmiyorum.
Senin gibi Front end çalışacağım. Back end karışıkmış. Bugün evimin yanındaki belediyeye gittim. Güvenlik çıktı Web tasarım ve kodlama kursu var mı? Dedim anlamadım dedi. Gidiyordum bilgisayar kursu mu dedi evet dedim form doldurdum bakalım ne olacak.

Oncelikle freelancer Front End Web Developer olarak calismaya basladim ve bende 10. sinifa gecis yaptim. Oncelikle cevreniz olsun cevre yapmaya calisin ve bazi yerler diplomaya bakabiliyor "ilgili bolumlerden mezun" gibisinden fakat sizin projeleriniz saglamsa bunu dikkat etmeyebilirler. Linkedin hesabiniz olsun baglantilariniz genis olsun oradan basvurularinizi yaparsiniz. Sorunuz olursa cevaplarim hocam.

Oncelikle freelancer Front End Web Developer olarak calismaya basladim ve bende 10. sinifa gecis yaptim. Oncelikle cevreniz olsun cevre yapmaya calisin ve bazi yerler diplomaya bakabiliyor "ilgili bolumlerden mezun" gibisinden fakat sizin projeleriniz saglamsa bunu dikkat etmeyebilirler. Linkedin hesabiniz olsun baglantilariniz genis olsun oradan basvurularinizi yaparsiniz. Sorunuz olursa cevaplarim hocam.
CV nasıl hazırlanır?

Yeni konular

Geri
Yukarı