Açık öğretim üniversiteden örgün eğitime geçiş

tabletfurky

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben İstanbul Auzef Sosyoloji lisans öğrencisiyim yani YKS sınavı ile girdim bu bölüme ikinci üniversite ile değil. Şu an ben 1. sınıfım 2. sınıfa geçmeden yatay geçiş yapma imkanım var benzer bölüm veya aynı bölümün örgün eğitimi veren diğer üniversitelere veyahut İstanbul üniversitesine. Genel olarak bu tecrübeyi edinen var mı? Tahmini olarak ortalamam kaç olması lazım rahat geçiş sağlayabilmem için?

Hocam bir bakın belki yardımcı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne demek hocam yardımcı olabileceğim başka bir şey olursa yazabilirsiniz.
Yani şunu merak ediyorum bahsettiğim gibi ben sosyoloji öğrencisiyim şu an ilk sınavlarımıda olsun ortalamam 80-85 civarlarında daha da yükselteceğim tabii o bahsedilen Gano için 80 taban puanını. Garantiye almak için de İstanbul'daki birkaç sosyoloji ile ilgili bölümlere başvuracağım. Geleceğim için bunu başarmam şart yani sizce mümkün değil mi :( çok bilgi yok bu konu için yani okul puanım iyi değil sadece Gano'ya güvenerekten alınma ihtimalim yüksektir değil mi?

Yani şunu merak ediyorum bahsettiğim gibi ben sosyoloji öğrencisiyim şu an ilk sınavlarımıda olsun ortalamam 80-85 civarlarında daha da yükselteceğim tabii o bahsedilen Gano için 80 taban puanını. Garantiye almak için de İstanbul'daki birkaç sosyoloji ile ilgili bölümlere başvuracağım. Geleceğim için bunu başarmam şart yani sizce mümkün değil mi :( çok bilgi yok bu konu için yani okul puanım iyi değil sadece Gano'ya güvenerekten alınma ihtimalim yüksektir değil mi?

Hocam daha da yükseltecekseniz alınma ihtimaliniz yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı