[Açıklandı] Eski bilgisayar bileşenleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tekrar merhaba;
* Anakart için asıl talihli @Yiğitt35 arkadaşımıza mail atılmış olmasına rağmen herhangi bir geri bildirim gelmediği için yedek talihli @OxGyEn hak kazanmıştır. İletişim mailini bu başlığa yazarsa geri dönüş yapacağım.

* RAM için asıl talihli @serkanyoruk92 bu zamana kadar iletişim bilgisi bildirmediği için yedek talihli @K Emre hak kazanmıştır. İletişim mailini bu başlığa yazarsa geri dönüş yapacağım.

* E7500 için asıl talihli hakkından feragat etmiş ve yedek talihli @KRALCAN iletişim bilgilerini göndermiştir. Kendisinin bildireceği adrese kargo yapılacaktır.

* E4700 için asıl talihli @330766 iletişim bilgisi bildirmediğinden yedek talihli @zeki kurt WT hak kazanmıştır. İletişim bilgilerini bu başlık altında bildirmesi durumunda geri dönüş yapacağım.

* E5200 için asıl talihli @munzay iletişim bilgisini belirtmiştir. Kendisinin bildireceği adrese kargo yapılacaktır.

* GeForce 9600 için asıl talihli @Furkan_D arkadaşımızın bildirdiği adrese kargolama yapılacaktır.
Bilgilerinize.

Yazdığınızı haber etseydiniz ya, ben bildirim gelmedi diye attığınızı göremedim. Buradan niye yazdığınızı söylemediniz? Görsem neden şansımı tepeyim?

Yazdığınızı haber etseydiniz ya, ben bildirim gelmedi diye attığınızı göremedim. Buradan niye yazdığınızı söylemediniz? Görsem neden şansımı tepeyim?
Konuyu takip etmiyor musunuz? Konudaki mesajlarımı okuyun. İletişim bilgilerinin 22.04.2022 saat 22:00'a kadar verilmesi gerektiğini, verilmezse yedek talihliye geçeceğini belirtmiştim.
Arkadaşlar;
Katılan herkese tekrar teşekkür ederim.
Öncelikle çekilişi kazanan asıl talihliler 24.04.2022 saat 22:00'a kadar mail adreslerini bu başlık altında bildirsinler. Ben kendi mailim üzerinden iletişime geçeceğim.
Eğer 24.04.2022 saat 22:00 itibarıyla asıl talihlilerden geri dönüş olmayan donanım olursa bu başlık altında yedek talihlilere bilgi verilecektir.
Herhangi bir aksaklık olmazsa donanımlar pazartesi günü kargoya teslim edilecektir.

Takip ediyorum, iletişim bilgimi de bırakmıştım. Buraya "iletişim için çekilişi kazananlara dönütler yapılmıştır" gibisinden yazsaydınız ben zaten maile girerdim... Neyse sağlık olsun, @OxGyEn hayırlı olsun size de.

Takip ediyorum, iletişim bilgimi de bırakmıştım. Buraya "iletişim için çekilişi kazananlara dönütler yapılmıştır" gibisinden yazsaydınız ben zaten maile girerdim... Neyse sağlık olsun, @OxGyEn hayırlı olsun size de.
Size gelecek maili de ben takip etmeyeyim değil mi? Kendi ihmalinizi bana yıkmaya çalışmayın lütfen?

Size gelecek maili de ben takip etmeyeyim değil mi? Kendi ihmalinizi bana yıkmaya çalışmayın lütfen?
Ben size benim maillerimi kontrol edin diye yazmadım, buradan da yazdığınızı haber vermek sizin göreviniz ona bakarsanız.

Ekran kartına talibim. Desteğiniz için teşekkürler.

Ekran kartına talibim. Desteğiniz için teşekkürler.
Üzgünüm çekiliş süresi 23.04.2022 saat 22:00'a kadardı. Ekran kartı talihlisi iletişim bilgisini sorunsuz bir biçimde gönderdi. İrtibata geçtik. Kargolanıyor.
Adresi nereden bildireceğiz?
Size mail atmıştım. Kontrol eder misiniz?

Arkadaşlar çekilişle ilgili mail adresi bırakan tüm arkadaşların mail adreslerine geri dönüş yapılmıştı. @OxGyEn ve @Furkan_D kargo bilgilerini iletti. Diğer arkadaşların bugün saat 19:00'a kadar kargo bilgileri ulaşmamış ise talihli arkadaşlar haklarından feragat etmiş sayılacaklar. Bilginize.

Son düzenleme:
Üzgünüm çekiliş süresi 23.04.2022 saat 22:00'a kadardı. Ekran kartı talihlisi iletişim bilgisini sorunsuz bir biçimde gönderdi. İrtibata geçtik. Kargolanıyor.

Size mail atmıştım. Kontrol eder misiniz?

Arkadaşlar çekilişle ilgili mail adresi bırakan tüm arkadaşların mail adreslerine geri dönüş yapılmıştı. @OxGyEn ve @Furkan_D kargo bilgilerini iletti. Diğer arkadaşların bugün saat 19:00'a kadar kargo bilgileri ulaşmamış ise talihli arkadaşlar haklarından feragat etmiş sayılacaklar. Bilginize.
Merhaba, gelen bir posta gözükmüyor bende rica etsem tekrar gönderir misiniz?
Merhaba, gelen bir posta gözükmüyor bende rica etsem tekrar gönderir misiniz?
Tamamdır şimdi gördüm ve adresi yazdım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı