Açıktan örgün eğitime geçiş yapabilen var mı?

AÖL kayıt tarihi geçmedi, 3 Nisan'a kadar süresi var.
Hocam AÖL kayıt tarihi ile örgüne geçiş tarihleri farklı. 3 Nisan tarihine kadar olan, AÖL'e geçecekler ve kaydını yenileyecekler için vs. Sizinki farklı. Arayıp sorun. Sanırsam geçti. Şubat ayında bitti deniyor gördüğüm kadarıyla.

Çünkü dönem başlarında oluyormuş. 3 Nisan tarihine kadar olmaması mantıklı zaten, dönemin ortasında kayıt yapacaklarını sanmıyorum. Ekim başı ve Şubat başlarında bitiyormuş kayıtlar genellikle.

Hocam AÖL kayıt tarihi ile örgüne geçiş tarihleri farklı. 3 Nisan tarihine kadar olan, AÖL'e geçecekler ve kaydını yenileyecekler için vs. Sizinki farklı. Arayıp sorun. Sanırsam geçti. Şubat ayında bitti deniyor gördüğüm kadarıyla.
Anladım, umarım geç kalmamışımdır. Yarın okula gidip soracağım, yardımınız için teşekkür ederim.

Anladım, umarım geç kalmamışımdır. Yarın okula gidip soracağım, yardımınız için teşekkür ederim.
Hocam Çankaya ilçe milli eğitim bana örgüne sadece yeni eğitim öğretim sezonunun başında geçilebileceğini söylemişti fakat siz yine de araştırın.

Merhabalar 2023 Mart ayında çıraklığa geçtim ve 1 yıldan fazladır çalışıyorum eski okuluma örgün eğitime geri dönmek istiyorum 12. sınıfa geçeceğim örgün eğitime geçiş yapabilir miyim yapabilirsem 12. sınıf devam edebilir miyim?

Geri
Yukarı