Açıktan örgün eğitime geçiş mümkün mü?

mizushudesuyo

Femtopat
YKS'ye daha iyi odaklanabilmek için açığa geçmiştim ama gün geçtikçe psikolojim daha da kötüleşti, okula tekrar gitmek istiyorum bu mümkün mü? 14 Mart'ta geçmiştim, umarım geç kalmamışımdır.

Yarın hâlledebilirim, değil mi?
Açık Öğretim Lisesinde kayıtlı öğrenciler kaydını aktif ettikten sonra her öğretim yılının başında yüz yüze eğitim veren okul müdürlüğüne dilekçe ile başvurarak geçiş yapabilirler. Açık Öğretim Lisesinde kazandıkları dönemler ve krediler aynen korunur.

Açık Öğretim Lisesinde kayıtlı öğrenciler kaydını aktif ettikten sonra her öğretim yılının başında yüz yüze eğitim veren okul müdürlüğüne dilekçe ile başvurarak geçiş yapabilirler. Açık Öğretim Lisesinde kazandıkları dönemler ve krediler aynen korunur.
Nasıl yani, yarın geçemiyor muyum?

Erkenden okula geçenleri gördüm, ben de geçebilirim sanmıştım.

Açıktan örgüne gecilebildiğini biliyorum ama bunun belirli zaman araliklarinda mi yoksa istenildiği zamanda mi yapılabildiğini bilmiyorum. Yukarıda yazdığım gibi gitmek istediğin okula dilekçe gönderip olup olmadigini öğrenebilirsin.
Veya direkt müdürle konuşmaya gidebilirsin.

Açıktan örgüne gecilebildiğini biliyorum ama bunun belirli zaman araliklarinda mi yoksa istenildiği zamanda mi yapılabildiğini bilmiyorum. Yukarıda yazdığım gibi gitmek istediğin okula dilekçe gönderip olup olmadigini öğrenebilirsin.
Veya direkt müdürle konuşmaya gidebilirsin.
Bazılarına da sordum, geçersin dediler ama kesinlikle geçmem gerek, vakit geç değilken. Okulda en azından, biraz verim alıyordum. Evde hiç verim alamadım, psikolojim alt üst oldu, umarım geçebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı