Çözüldü Açılışta "Check cable connection!" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tarhanacı Salim

Hectopat
Bu gün bilgisayarı açtığımda böyle bir ekranla karşılaştım. Bir tuşa bas diyor basıyorum geçmiyor. Bu ekranı nasıl geçeceğim?

Dosya Ekleri

• IMG_20210301_112920.jpg
    IMG_20210301_112920.jpg
    216,2 KB · Görüntüleme: 1.123
Çözüm
Bugün bilgisayarı açtığımda böyle bir ekranla karşılaştım. Bir tuşa bas diyor basıyorum geçmiyor. Bu ekranı nasıl geçeceğim?

Yardımlarınız için çok teşekkürler. Sorunu çözdüm. BIOS kısmında legacy diye bir yer vardı onu UEFI yaptım ve ekran açıldı. Sonra UEFI with CSM yaptığımda klavye mouse çalışmaya başladı.
Fotoğrafa bakarak söylerseniz daha rahat anlayabilirim.
Maalesef bulamadım, nerdeyse tümleşik olmuş.
Ve ayrıca menüde yazan hatalara göre bilgisayar açılırken boot menüsünden boot için diskinizi seçer misiniz?

Aynı şey bilgisayarcıya mouse pad almaya gittiğimde olmuştu bu bilgiyi orada öğrendim bu durumun olmasının başka bir sebebi yok
Kaydettim bakıp bakıp gülerim artık :D.

Bu gün bilgisayarı açtığımda böyle bir ekranla karşılaştım. Bir tuşa bas diyor basıyorum geçmiyor. Bu ekranı nasıl geçeceğim?
Bilgisayarınız dahili sürücü yerine bir ağ sürücüsünden önyükleme yapmaya çalışıyor

Bilgisayarınızı BIOS'a önyüklemenize başlayın, ardından varsayılanları geri yükleme seçeneğini arayın, bunu uygulayın ve bu ayarı kaydedin, ardından bilgisayarınızı yeniden başlatArak Windows 10'a girip girmediğini görün. . .

Bilgisayarınız dahili sürücü yerine bir ağ sürücüsünden önyükleme yapmaya çalışıyor

Bilgisayarınızı BIOS'a önyüklemenize başlayın, ardından varsayılanları geri yükleme seçeneğini arayın, bunu uygulayın ve bu ayarı kaydedin, ardından bilgisayarınızı yeniden başlatArak Windows 10'a girip girmediğini görün. . .
Hocam zaten hata öyle başladı. Şöyle; ben bu gün bilgisayarı açtığımda klavye mouse ışıkları yanmasına rağmen açılmadı ben de netten biraz baktım ve birinin hatası biosu varsayılanlara alınca düzelmiş. Ben de aynısını yaptım ve cable connection hatasını almaya başladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı